ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

38% вебсторінок, які існували у 2013 році, більше не доступні

author avatar ProIT NEWS

Напевно, всі ми колись стикалися з повідомленням про помилку 404 під час пошуку в Інтернеті. Новий аналіз Pew Research Center показує, наскільки швидкоплинним є онлайн-контент.

Мертві посилання Pew Research Center

Згідно з дослідженням, 38% вебсторінок, які існували у 2013 році, були недоступні в жовтні 2023 року. Майже чверть усіх новин в Інтернеті (23%) містять принаймні одне непрацююче посилання незалежно від того, чи це сайт із високим або низьким трафіком. Що ж стосується вебсайтів уряду США, то 21% сторінок має принаймні одне «мертве»посилання.

Мертві посилання Pew Research Center

Аналіз показує, що 11% усіх посилань у Вікіпедії більше не доступні. Приблизно на 2% вихідних сторінок, що містять посилання на посилання, кожне посилання на сторінці було несправним або іншим чином недоступним, тоді як інші 53% сторінок містили принаймні одне непрацююче посилання.

Мертві посилання Pew Research Center

Майже кожен п’ятий твіт більше не відображається на сайті лише через кілька місяців після публікації. У 60% випадків обліковий запис, який спочатку опублікував твіт, тепер став приватним, був призупинений або повністю видалений. В інших 40% власник облікового запису видалив окремий твіт, але сам обліковий запис все ще існує.

Приховані твіти Pew Research Center

Дописи певними мовами видаляються набагато частіше. Наприклад, майже половина (49%) усіх дописів в X, зроблених турецькою мовою, а також 42% дописів арабською мовою були недоступні вже через 3 місяці.

Дослідження показало, що:

  • 1% твітів видаляється протягом години;
  • 3% – протягом доби;
  • 10% – протягом тижня;
  • 15% – протягом місяця.
Приховані твіти Pew Research Center

Отже, якщо ви бачите щось в Інтернеті, до чого справді захочете повернутися пізніше, можливо, варто зберегти це на своєму комп’ютері.

Читайте також на ProIT щодо опитування ІТ-керівників: 32% застосовують ШІ, 63% збільшують інвестиції у мейнфрейми.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.