ProIT: медіа для профі в IT
5 хв.

5 найкращих VPN для перегляду Netflix, де б ви не були

author avatar ProIT NEWS

VPN корисні не лише для підвищення конфіденційності та безпеки, вони також можуть бути найефективнішим інструментом для обходу регіональних блокувань для доступу до потокового вмісту в різних країнах. Кращі провайдери VPN тепер пропонують такі функції, як потокові оптимізовані сервери та стелс-протоколи VPN, щоб ви завжди мали доступ до своїх улюблених сайтів.

Враховуючи обмеження таких служб, як Netflix, щодо VPN, вам потрібно вибрати службу, яка має активну сумісність із цим потоковим сайтом. Крім того, доцільно вибрати VPN із хорошим загальним розповсюдженням серверів, щоб, якщо один сервер не працює в країні, до якої ви намагаєтеся отримати доступ, були доступні й інші варіанти.

Співробітники PCWorld ретельно протестували найпопулярніші VPN на ринку, щоб побачити, як вони справляються з розблокуванням найпопулярніших потокових сайтів. Ми вибрали наші улюблені у списку нижче.

NordVPN – найкращий для Netflix

Плюси:

 • Чудовий набір функцій.
 • Відмінна швидкість.
 • Політика без реєстрації.
 • Привабливий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

Мінуси:

NordVPN – найкращий варіант для потокової передачі Netflix. З самого початку він оскаржував заборону Netflix VPN.  NordVPN має понад 5000 серверів і пропонує розташування у 60 країнах світу. Це також дає змогу вибрати конкретний сервер для перемикання.

На додаток до першокласної швидкості та сумісності з Netflix, NordVPN пропонує з’єднання з подвійним переходом і Meshnet. NordVPN також використовує протокол WireGuard за замовчуванням, хоча він вніс деякі зміни, щоб зробити WireGuard зручнішим і більш приватним для комерційних служб VPN, тому його протокол називається NordLynx.

NordVPN входить до п’ятірки найкращих швидкостей у цілому, а завдяки успішному відсотку запобігання заборонам у компанії не повинно виникнути проблем із трансляцією Netflix у будь-якій точці світу.

ExpressVPN – друге місце для Netflix

Плюси:

 • Постійно хороша швидкість.
 • Проста у використанні програма для робочого столу.
 • Широка підтримка пристроїв.

Мінуси:

 • Реєструє обсяги передачі даних.
 • Дорого.

ExpressVPN пропонує понад 3000 серверів у 95 країнах. Він також обіцяє, що Netflix працюватиме з усіма наявними серверами, а ExpressVPN пропонує хорошу швидкість.

Express коштує дорожче – майже $100 на рік порівняно із $60 Nord. Але програма проста у використанні, має чудову швидкість і пропонує деякі приємні додаткові функції, такі як приватна служба DNS, яка дає змогу налаштувати Apple TV або консоль для перегляду американських потокових служб за кордоном.

CyberGhost VPN – найбільше серверів

Плюси:

 • Постійно хороша швидкість.
 • Проста у використанні програма для робочого столу.
 • Широка підтримка пристроїв.

Мінуси:

 • Реєструє обсяги передачі даних.
 • Дорожче багатьох конкурентів.

Коли ви використовуєте VPN для потокової передачі Netflix або іншої служби, велика кількість серверів на вибір є величезною перевагою. Це пов’язано з тим, що потокові сервіси та провайдери VPN ведуть постійну гру в кішки-мишки, намагаючись обмежити або зберегти доступ.

І якщо вам потрібна різноманітність і варіанти розміщення серверів від вашої VPN, то CyberGhost VPN має їх у великій кількості. Він пропонує понад 9000 серверів для підключення користувачів – у два рази більше, ніж в ExpressVPN. Ці сервери також не зосереджені у США чи Європі. Вони можуть похвалитися сервером у 110 країнах по всьому світу. CyberGhost навіть рекомендує користувачам оптимізовані сервери для різних потреб, таких як ігри, потокове передавання й торрент-завантаження. Сервери, розташовані в Європі, мають чудову швидкість, тоді як сервери в Азії – не дуже.

Крім того, CyberGhost – це інтуїтивно зрозуміла і проста у використанні програма для Windows із хорошою функціональністю. У ньому відсутні деякі функції досвідченого користувача, які надають інші VPN, але CyberGhost – це зрозуміла і проста у використанні служба VPN із неабиякою кількістю серверів. Якщо ви багато подорожуєте або вам просто потрібен доступ до великої кількості серверів, CyberGhost вартий уваги.

Surfshark – найкращий для доступу з кількох пристроїв

Плюси:

 • Необмежена кількість одночасних підключень пристроїв.
 • Добре працює з Netflix.
 • Вбудовані додаткові функції, такі як відстеження реклами та блокування зловмисного програмного забезпечення.
 • Низька ціна на довгострокові плани.

Мінуси:

 • Індикатори ping або завантаження сервера недоступні.
 • Базується в Нідерландах і відповідає державним запитам на обмін даними.

Surfshark достатньо швидкий для потокової передачі Netflix. Тестування також показало, що Surfshark зміг розблокувати не лише Netflix, але й інші великі потокові сервіси, зокрема Amazon Prime, HBO Max, Hulu тощо. Він також має функції блокування реклами та зловмисного програмного забезпечення, з’єднання з подвійним переходом і, що дивно, – пропонує необмежену кількість одночасних підключень пристроїв на відміну від звичайного обмеження на п’ять пристроїв у більшості VPN.

Програма Surfshark для Windows також проста у використанні, а якщо ви виберете дворічну підписку, ціна також буде неймовірно доступною.

ProtonVPN – найкращий для перегляду Netflix на Mac

Плюси:

 • Фантастичні швидкості.
 • Проста у використанні функція кількох стрибків.
 • Підтримує TOR через VPN-з’єднання.

Мінуси:

Ще одна хороша рекомендація – ProtonVPN, який доступний за такою ж ціною, як ExpressVPN. Проте, на відміну від NordVPN, Netflix працює не на кожному сервері – на багатьох із понад 1500 серверів, але не на кожному окремому.

Єдина проблема з Proton полягає у тому, що час від часу у нього можуть виникати проблеми, коли потік раптово припиняється. Особливо якщо ви дивитеся, коли працюєте на тому ж самому ПК.

Чому Netflix блокує VPN?

Поширення Netflix практично в кожній країні світу у 2016 році означало, що компанії довелося регламентувати роботу з VPN. Попри те, що Netflix виробляє багато власного контенту, який може бути доступним у всьому світі, компанія також ліцензує масу контенту від традиційних розважальних студій.

Ці треті сторони все ще працюють над системою глобального територіального ліцензування. За цією системою Netflix отримує пакет фільмів і телешоу від цих компаній, які він може показувати в США, але не має ліцензії на показ Netflix, скажімо, в Європі. Щоб задовольнити ці компанії й інших їхніх міжнародних ліцензіатів, Netflix має заблокувати VPN, щоб люди не могли отримувати контент, доступний для передплатників Netflix у Великобританії, але не в США.

Netflix – не єдина компанія, яка має дотримуватися цих обмежень. Amazon Prime Video, Hulu та інші також роблять це. Проте Netflix і Hulu – найактивніші й ефективніші у цьому.

Придбання доступу до VPN для потокової передачі Netflix

Не потрібно ставити швидкість на перше місце. Мінімальна рекомендована пропускна здатність для потоку Netflix 1080p становить 5 Мбіт/с. При стримі в 4K це 15 Мбіт/с. Майже всі найкращі мережі VPN у більшості місць досить легко досягають цієї швидкості.

Натомість першочергово слід розглянути основну обіцянку сумісності з Netflix від авторитетної компанії. Будь-який старий VPN може обіцяти сумісність із Netflix, але читайте відгуки й краще використовуйте відомі служби VPN.

Далі вам потрібно розглянути, скільки серверів доступно для послуги, особливо кількість у вашій цільовій країні. Якщо вам потрібен Netflix Australia, а VPN має лише два австралійські сервери, то це може бути проблемою. Більшість популярних служб VPN перераховує свої серверні мережі в Інтернеті, де показано, скільки серверів є в кожній країні.

Нарешті, переконайтеся, що настільна програма VPN (і не забудьте про мобільну) дозволяє вибирати конкретні сервери. Оскільки це гра в кішки-мишки, вам потрібен сервіс із кількома серверами у певній країні для перегляду Netflix.

Таким чином, якщо Netflix виявив один сервер, можливо, інші все ще працюють. Часто простого перемикання серверів достатньо, щоб продовжити перегляд, а іноді навіть простого повторного підключення до того самого сервера достатньо, щоб вирішити проблеми з трансляцією.

Вам доведеться звикнути до періодичних перерв. Іноді це може означати, що доступ до американського Netflix з-за кордону повністю заблоковано для певної VPN, хоча це часто триває лише день або два. Можуть траплятися частіші переривання, коли потік просто припиняється.

Нарешті, після всього цього подумайте про швидкість. Швидкість для країн Північної Америки та Європи в основних службах VPN зазвичай висока. Однак Австралія та Азія можуть сильно відрізнятися. Будь-яка з наших рекомендацій у цій статті забезпечить вам потрібні швидкості у цих регіонах світу.

Netflix зробив деякі відеоігри доступними для відтворення на телевізорах і комп’ютерах – читайте про це на ProIT.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!‌‌

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.