ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Alphabet звільняє сотні рекрутерів, а натомість наймає інженерів і технічних спеціалістів

author avatar ProIT NEWS

Alphabet, материнська компанія Google, звільняє сотні співробітників зі своєї команди рекрутингу. Через жорстку конкуренцією з боку Microsoft, AWS, IBM та Oracle у сфері генеративного ШІ Alphabet прагне обміняти нетехнічні посади на інженерних і технічних спеціалістів, повідомляє ComputerWorld.

«Як ми вже говорили, ми продовжуємо інвестувати у найкращі інженерні й технічні кадри, а також суттєво сповільнюємо загальний темп найму», – заявив представник Google.

У січні цього року компанія вже звільнила щонайменше 12 тисяч співробітників, серед яких були й рекрутери.

Рішення скоротити команду рекрутингу, за словами представника компанії, безпосередньо пов’язане зі зниженням попиту на такі посади протягом наступних кількох кварталів.

«Зменшився обсяг звернень до наших рекрутерів. Щоб продовжувати нашу важливу роботу, щоб забезпечити ефективну роботу, ми ухвалили важке рішення скоротити чисельність нашої команди рекрутингу», – сказав речник.

Компанія повідомила, що буде пропонувати звільненим співробітникам послуги з працевлаштування та пакети вихідної допомоги.

В останньому кварталі Alphabet повідомила про збільшення доходу на 7% завдяки зростанню підрозділу хмарних обчислень.

Попри макроекономічну невизначеність, яка вплинула на витрати клієнтів на хмару, Google Cloud зберіг темпи зростання, повідомивши про збільшення доходу на 28%. Чистий обсяг продажів підрозділу склав $8 млрд порівняно з $6,27 млрд за аналогічний період минулого року.

Компанія зіткнулася з критикою за звільнення співробітників у своєму хмарному підрозділі на початку цього року, особливо тих, хто відповідає за впровадження стратегії Google Cloud з відкритим кодом.

Інвестори також наполягали на нових звільненнях. Перший поштовх надійшов від лондонського TCI Capital Fund Management, одразу після того було ухвалено рішення скоротити 6% робочої сили компанії.

У другому листі TCI Capital, написаному в день, коли Alphabet оголосила про звільнення співробітників, стверджувалося, що компанія повинна ще більше скоротити свою базу витрат, зменшивши кількість робочої сили до 150 тисяч наприкінці 2021 року.

Зауважимо, що до скорочення на 6% у компанії було 187 тисяч штатних працівників.

Раніше ми повідомляли, що Google звинувачують у монополізації ринків цифрової реклами.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.