ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Cisco купує компанію з моніторингу Інтернет CodeBGP для вирішення питань продуктивності та безпеки

author avatar ProIT NEWS

Cisco заявила, що придбає стартап-компанію Code BGP, яка займається моніторингом протоколу Border Gateway Protocol, за нерозголошену суму. Про це повідомляє NetworkWorld.

Code BGP увійде до портфеля продуктів мережевого аналізу Cisco ThousandEyes. Вона привнесе хмарну платформу, яка, серед інших функцій, підтримує інвентаризацію IP-адрес префіксів, пірингів та вихідних політик організації за допомогою налаштованих джерел, наприклад потоків BGP.

Протокол BGP повідомляє інтернет-трафіку, яким маршрутом слід скористатися, а алгоритм вибору найкращого шляху BGP визначає оптимальні маршрути для пересилання трафіку.

Далі система дає змогу клієнтам переглядати цей інвентар і взаємодіяти з ним у режимі реального часу через відкритий API та забезпечує виявлення в режимі реального часу перехоплення BGP, витоку маршрутів та інших проблем BGP. Додавання таких можливостей дозволить ThousandEyes ще більше розширити свої можливості моніторингу BGP та аналізу інцидентів для забезпечення працездатності Інтернету, а також ключових застосунків і послуг.

Cisco купила ThousandEyes у ​​2020 році та впровадила хмарний програмний пакет компанії Internet Insights у своєму портфелі продуктів.

Нещодавно в Cisco заявили, що технологія ThousandEyes стане ключовою частиною її платформи Full Stack Observability, яка призначена для збору та кореляції даних із застосунків, мереж, інфраструктури, безпеки та хмарних доменів. Це допоможе забезпечити чітке уявлення про те, що відбувається на підприємстві, і полегшити виявлення аномалій, вирішення проблем із продуктивністю, а також покращити захист від загроз.

«BGP – це важлива технологія, яка забезпечує функціонування Інтернету, – повідомив Джо Ваккаро, віцепрезидент із продуктів ThousandEyes у компанії Cisco. – Однак непроста природа BGP ускладнює виявлення й усунення інцидентів, особливо в тому масштабі, у якому вони відбуваються».

Тільки у цьому році сталося понад 6 тисяч випадків перехоплення BGP, витоків маршрутів та інших проблем на багатьох тисячах мереж, повідомив він.

Купівля CodeBGP стала четвертою для Cisco з червня і восьмою цього року.

Нещодавно компанія оголосила про намір придбати стартап із безпеки Oort за нерозголошену суму. Oort пропонує платформу для виявлення загроз ідентифікації та реагування на них для безпеки підприємства.

Також Cisco оголосила про плани придбати приватну компанію з моніторингу широкосмугових мереж SamKnows за нерозголошену суму.

Ще одна свіжа угода – заплановане придбання Cisco компанії Accedian Networks за ціною, яка також не розголошується. Платформа аналізу продуктивності та моніторингу Accedian, спрямована на мобільні передачі даних, сервіси дата-центрів, провайдерів послуг і користувачів хмарних послуг, забезпечує видимість мережі, діагностику проблем та рекомендації щодо їх усунення.

Інші придбання Cisco у 2023 році включають Armorblox для великих мовних моделей, Smartlook для моніторингу мобільних застосунків, Lightspin для безпеки хмар і Valtix для безпеки хмарних мереж.

Раніше ми писали, що Cisco, Arista, HPE, Intel об’єдналися для покращення Ethernet для інфраструктур ШІ.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.