ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Cisco створила фонд ШІ на $1 мільярд і робить перші інвестиції

author avatar ProIT NEWS

Cisco запустила фонд на $1 мільярд для інвестування у стартапи зі штучного інтелекту, приєднавшись до списку великих технологічних компаній, які поспішають придбати частки в невеликих розробників ШІ.

Cisco через свій інвестиційний підрозділ інвестує в Cohere, Mistral AI і Scale AI і вже виділила на це майже $200 мільйонів.

ШІ-стартап Scale AI оцінюється майже у $14 мільярдів. Розробники базової моделі Cohere та Mistral ведуть переговори з інвесторами про залучення коштів на суму $5 мільярдів для кожної компанії.

Після того, як у 2022 році OpenAI, який підтримується Microsoft, запустив ChatGPT, кілька технологічних компаній, зокрема Meta й Amazon, також інвестували у різні стартапи ШІ.

За останні кілька років Cisco здійснила понад 20 придбань та інвестицій, орієнтованих на ШІ, сприяючи розвитку генеративного ШІ та машинного навчання й інтеграції штучного інтелекту у свій портфель.

Раніше ми повідомляли, що Cisco пропонує хмарну послугу, яка надає корпоративним клієнтам централізований хаб для керування генеративними елементами ШІ, такими як великі мовні моделі (LLM), елементи керування безпекою, API тощо.

Читайте також на ProIT: французький стартап зі штучного інтелекту Mistral оприлюднив свою першу велику мовну модель (LLM) – Mistral 7B, яку можна використовувати абсолютно безкоштовно і без обмежень.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.