ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Cisco купує Working Group Two для посилення платформи мобільних послуг

author avatar ProIT NEWS

Компанія Cisco має намір придбати Working Group Two (WG2) – розробника хмарних мобільних пристроїв. Купівля компанії WG2 стане дев’ятим придбанням для Cisco з початку цього року. Сума угоди не розголошується, повідомляє Network World.

WG2 відома своєю мобільною технологією, яка допомагає державним і приватним постачальникам послуг і корпоративним клієнтам будувати безпечні й масштабовані мобільні магістралі. Ця технологія стане частиною платформи Cisco Mobility Services, яка пропонує повноцінну хмарну конвергентну базову мережу та розподілену периферійну підтримку.

Cisco Mobility Services, представлена в лютому, розроблена, щоб спростити постачальникам процес створення та керування послугами, а також надання нових мобільних послуг у глобальному масштабі.

Mobility Services підтримує різноманітні технології для впровадження 5G, периферійних і хмарних технологій, кажуть у Cisco.

«Служба Cisco Mobility Services пропонує спрощені рішення як послугу для масштабного використання розширеного мобільного Інтернету речей, що вимагає безпечних послуг із високою пропускною здатністю та низькою затримкою від оператора», – написав Масум Мір, старший віцепрезидент і генеральний менеджер компанії Cisco Networking Provider Mobility у своєму блозі.
«Платформа WG2, створена для простоти, інновацій та ефективності, використовує вебплан і робочі моделі, що робить її природним поєднанням із нашою платформою мобільних послуг», – додав він.

Об’єднання WG2 з Cisco Mobility Services Platform покращить стратегію розгортання периферійних послуг та API для партнерів із розробки застосунків, корпоративних клієнтів і партнерів-постачальників послуг.

«Досвід WG2 у мобільному просторі надає можливості, важливі для корпоративного ринку, включно з повною автентифікацією, ініціалізацією, голосовими зв’язками, обміном повідомленнями й послугами даних, всі з яких будуть включені у наші нинішні пропозиції Центру керування», – повідомив Масум Мір.

Кінцевим результатом є платформа мобільних послуг, яка може значно спростити розгортання мобільних мереж, забезпечувати розширені периферійні можливості, створювати нові та розширені варіанти використання, а також підтримувати просту розробку застосунків.

Cisco добре знайома з технологією WG2, оскільки допомогла профінансувати та підтримати компанію, яка до 2017 року була частиною постачальника мобільного зв’язку Telenor. Cisco і WG2 пропонують хмарну мобільну мережу, керовану на базі AWS, з 2019 року.

Останнім об’єктом придбання Cisco стала фірма-моніторинг Border Gateway Protocol Code BGP. Приватний код BGP зрештою стане частиною портфоліо продуктів Cisco для мережевого аналізу ThousandEyes і надасть хмарну платформу, яка підтримує інвентаризацію префіксів IP-адрес, однорангових і вихідних політик організації через налаштовані джерела, наприклад канали BGP.

У липні компанія Cisco оголосила про свій намір придбати стартап безпеки Oort за нерозголошену суму. Oort пропонує платформу для виявлення загроз ідентифікації та реагування на них для безпеки підприємства.

Також нещодавно з’явилося оголошення про плани придбати приватну компанію з моніторингу широкосмугових мереж SamKnows.

Ще одна свіжа угода – заплановане придбання компанії Accedian Networks для аналізу продуктивності та моніторингу, спрямованої на мобільний транспортний зв’язок, послуги Центру обробки даних, постачальників послуг і клієнтів хмарного підключення.

Інші придбання Cisco цього року включають Armorblox для великих мовних моделей, Smartlook для моніторингу мобільних застосунків, Lightspin для хмарної безпеки та Valtix для хмарної безпеки мережі.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.