ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Dell запроваджує DevOps у периферійні обчислювальні середовища

author avatar ProIT NEWS

Dell Technologies оновила свою периферійну обчислювальну платформу, щоб спростити програмне забезпечення інфраструктури за допомогою найкращих практик DevOps.

Філ Берт, старший директор з управління проєктами периферійних обчислень у Dell Technologies, заявив, що версія 2.0 Dell NativeEdge додає додаткові декларативні блупрінти на основі файлів YAML і структури топології та оркестровки для хмарних застосунків (TOSCA), повідомляє DevOps.com.

Йдеться про блупрінти для Telit, Litmus і PTC для випадків використання у виробництві, Deep North для роздрібної торгівлі, Dell Streaming Data Platform для аналітики та Rancher Labs K3s для середовищ Kubernetes.

Ці блупрінти спрощують розгортання програм у спрощеній операційній системі, розробленій Dell, оптимізованій для периферійних обчислювальних платформ, або будь-якому іншому стеку програмного забезпечення, якому може віддати перевагу ІТ-організація.

Dell також додає підтримку віртуального Trusted Platform Module (vTPM) і можливостей безпечного завантаження UEFI, щоб застосувати ІТ-принципи нульової довіри до периферійних обчислювальних платформ із використанням апаратної криптографії та безпечного зберігання ключів шифрування, сертифікатів і паролів.

Dell також пропонує трирічний план передплати для NativeEdge, щоб знизити загальну вартість розгортання периферійних обчислювальних платформ.

Для доставки програмного забезпечення Dell покладається на віртуальні машини, які вона розробила для периферійних обчислювальних платформ.

ІТ-команди можуть вибрати розгортання монолітних програм або програм на основі контейнерів, що працюють на примірнику Kubernetes, розгорнутому як розширення віртуальної машини, наданої Dell. Потім ці платформи також можуть автоматично підключатися до мережі, щоб забезпечити необхідне підключення.

Незалежно від підходу, Dell пропонує метод програмної оркестровки керування розподіленими периферійними обчислювальними середовищами.

У довгостроковій перспективі Dell також досліджує, як застосувати генеративний ШІ для керування периферійними обчислювальними середовищами, використовуючи дані, які надають її інструменти моніторингу.

Читайте також на ProIT про трансформацію мейнфреймів: 6 прогнозів на 2024 рік.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.