ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Функція швидкого видалення Google Chrome з’явиться на iOS

author avatar ProIT NEWS

Google Chrome готується запровадити функцію видалення історії браузера в один клік для iO, повідомляє The Mac Observer.

Майбутня  функція Google Chrome для iOS ідентична наявній функції на пристроях Android, де користувачі можуть одним кліком миші видалити дані вебперегляду за останні 15 хвилин.

Позначка «Швидке видалення для iOS» означає, що незабаром ця функція буде доступна для iPhone. Додавання вказаного прапорця свідчить про те, що Google активно працює над розширенням функції швидкого видалення, щоб краще відповідати потребам користувачів iOS.

Хоча точна дата випуску ще не оголошена, перші ознаки свідчать про те, що функція буде доступна вже незабаром. Також незрозуміло, буде ця функція обмежена лише iPhone або ж поширена й на iPad.

Стратегія розгортання може передбачати поступове розгортання на різних пристроях, пропонуючи користувачам узгоджену роботу в Інтернеті незалежно від пристрою, якому вони віддають перевагу.

Як працює «Швидке видалення» для Google Chrome iOS

Після розгортання доступ до функції видалення історії браузера в один клік буде простим. Користувачі можуть перейти до меню Chrome із трьома крапками, вибрати «Очистити дані вебперегляду», потрібний діапазон часу та підтвердити видалення одним кліком миші. Цей зручний інтерфейс має на меті допомогти користувачам легко керувати своєю історією вебперегляду, надаючи їм більше контролю над своєю конфіденційністю.

Наразі Chrome для iOS має п’ять варіантів видалення історії вебпереглядів, зокрема «За останню годину», «Останні 24 години», «Останні 7 днів», «Останні 4 тижні» та «За весь час». Функція видалення в один клік доповнить наявний набір інструментів керування конфіденційністю, задовольняючи різні потреби й уподобання користувачів.

Щойно оновлення буде випущено, воно в першу чергу стане у пригоді тим, хто не любить використовувати режим анонімного перегляду, але хоче переглядати всі свої облікові записи, не залишаючи жодного цифрового сліду.

Примітно, що програма Google за замовчуванням для iOS має аналогічну функцію для видалення останніх 15 хвилин історії пошуку.

Читайте також на ProIT: Популярні Google Chrome Extensions для контролю онлайн-безпеки.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.