ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Fwupd 1.9.6 Linux Firmware Updater додає підтримку для AMD dGPU Navi3x і новіших версій

author avatar ProIT NEWS

Fwupd 1.9.6 – утиліта для оновлення мікропрограми Linux – була випущена з підтримкою більшої кількості апаратних пристроїв, новими функціями, а також дюжиною виправлень помилок. Про це повідомляє 9to5linux.

Fwupd 1.9.6 виходить через місяць після випуску fwupd 1.9.5 і представляє підтримку для більшої кількості апаратних пристроїв, зокрема AMD dGPU Navi3x і пізніших: StarLabs StarBook Mk VIr2, ретаймери Google Rex Intel USB-4, модуль Quectel EM160, Wacom DTH134 і планшети DTC121, пристрої Foxconn SDX12, SDX55 і SDX6X, скейлери MediaTek DP AUX і VLI VL105-VL109.

У цей новий випуск fwupd також увійшло кілька нових функцій, а саме новий атрибут безпеки, який дозволяє оновлювати капсулу BIOS, підтримка розділів корисного навантаження coSWID, підтримка аналізу EDID, нова функція для виправлення певних атрибутів безпеки хоста, агент launchd для систем macOS, а також можливість додавати ідентифікатори екземплярів only-quirk із файлів quirk.

Крім того, fwupd 1.9.6 виправляє кілька помилок, що дозволяє модулям Wacom визначати status polling інтервал, дозволяє пристроям вимагати підключеного дисплея, більше не відображати Intel CET unsupported як успішне й більше не показувати кілька Genesys GL32xx пристроїв для одного фізичного пристрою.

Цей випуск також прискорює оновлення мікропрограми logitech-bulkcontroller, додає можливість інсталювати файл sysusers.d systemd під час використання -Dsystemd_unit_user, додає можливість перерахувати позначку SUPPORTED після прийняття дочірнього пристрою, зменшує обсяг оперативної пам’яті, що використовується під час розділення великої мікропрограми, і запобігає читанню прав власності й TPM флешей, залишених у плагіні Dell.

І останнє, але не менш важливе: fwupd 1.9.6 реалізує нову функцію для використання порталу LVFS (Linux Vendor Firmware Service) під час використання опції report-history --force, виправляє час очікування фаззингу у синтаксичному аналізаторі дескриптора HID і додає можливість запису coSWID TAG_ID як байт-тестування, коли це можливо.

Fwupd 1.9.6 доступний для завантаження зі сторінки проєкту GitHub як вихідний архів, який вам доведеться скомпілювати у своєму дистрибутиві GNU/Linux. Однак рекомендується встановити або оновити fwupd зі стабільних сховищ програмного забезпечення вашого дистрибутиву.

Читайте також на ProIT: Випущено нові інструменти Kali Linux 2023.3.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!‌‌

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.