ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Гіпервізори для настільних ПК VMware Workstation і Fusion Pro тепер безкоштовні для особистого використання

author avatar ProIT NEWS

ІТ-гігант Broadcom посилює свої зусилля, щоб перевести більшість свого бізнесу в модель лише за передплатою. Після придбання лідера у галузі рішень віртуалізації VMware, розгалужений багатонаціональний конгломерат тепер роздає настільні програми VMware кінцевим клієнтам і професіоналам-одинакам, повідомляє TechSpot.

Поки компанія була зайнята засвоєнням бізнесу віртуалізації VMware, у 2023 році Broadcom підтвердив, що лінійка програмного забезпечення для віртуалізації настільних робочих станцій нікуди не подінеться. Workstation буде частиною VMware навіть після придбання Broadcom, хоча умови ліцензії зміняться.

Як оголосив менеджер із продуктів VMware Майкл Рой, версії «Pro» гіпервізорів для робочих станцій тепер безкоштовні для особистого використання для власників систем Windows, Linux і Mac. Workstation Pro та Workstation Fusion Pro для Mac по суті замінять доступні раніше безкоштовні версії гіпервізорів настільних ПК VMware для ПК (Workstation Player) та Mac (Fusion Player).

Workstation і Fusion забезпечують простий спосіб створення та керування віртуальними машинами з настільного ПК для тестування різних операційних систем і програм із потенційними ризиками для безпеки.

Рой сказав, що гіпервізори робочого столу є першими продуктами VMware, якими коли-небудь користувалися багато професіоналів, і вони залишаються важливими інструментами для практичної віртуалізації, а також для вивчення основ платформи vSphere.

Кінцеві користувачі зможуть використовувати без обмежень застосунки Workstation Pro для створення віртуалізованих операційних систем і керування ними. А професійним користувачам все одно доведеться заплатити справедливу частку, щоб отримати ті самі результати.

Зараз Broadcom пропонує єдиний варіант на основі передплати для використання гіпервізорів у комерційному середовищі. Пропозиція включає понад 40 продуктів Workstation, які раніше були доступні через торгових посередників VMware, сказав Рой.

Нову підписку можна придбати у будь-якого партнера Broadcom Advantage.

Для підтримки клієнтів, які раніше не мали комерційного облікового запису, було залучено нового посередника Digital River. Підписка на Workstation Pro коштуватиме $120 на рік. Раніше доступні безстрокові ліцензії коштували $195. Завантаження безкоштовних версій гіпервізорів робочих станцій доступне через новий портал підтримки Broadcom, який потребує реєстрації користувача.

Workstation і Fusion принесли незмірну цінність спільноті віртуалізації за останні 25 років, заявили в VMware. Вони продовжуватимуть надавати одну з найпотужніших платформ віртуальних машин і в майбутньому.

Читайте також на ProIT: VMware підтвердила критичну вразливість vCenter, яка тепер використовується в атаках.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.