ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Інженери в Google і Meta отримують найбільші зарплати в Big Tech – опитування

author avatar ProIT NEWS

Blind, анонімний форум для технічних працівників, повідомляє, що Google і Meta платять своїм IT-інженерам більше, ніж їхнім колегам у Big Tech. Про це йдеться у матеріалі The Verge.

Apple й Microsoft у середньому платять найменше інженерам початкового рівня, хоча senior інженери отримують більше у порівнянні з іншими Big Tech компаніями. Зростання в Amazon може тривати довше, ніж в інших компаніях, а діапазон оплати праці для інженерів є найширшим.

Дані базуються на компенсаційних пакетах, про які користувачі повідомляли Blind з січня минулого року до серпня цього року. Зазвичай дані про оплату праці у приватному секторі ретельно охороняються і повідомляються особисто, якщо ви претендуєте на конкретну роботу.

Blind – це анонімна платформа, але вона вимагає від людей підтверджувати місце роботи за допомогою своєї робочої електронної пошти.

Ось цікава діаграма, яка ілюструє висновки, нещодавно опубліковані Blind:

Кілька інших цікавих фактів від Blind:

  • Інженери в Meta мають найшвидше просування в карʼєрі й зарплати – одні з найвищих на ринку.
  • У Microsoft є багато вакансій для інженерів програмного забезпечення, що надає можливості просування всередині компанії, але загальна винагорода нижча, ніж у їхніх колег в цілому.

Є ще один ресурс – це звіт щодо компенсацій за пів року від Levels.fyi. Там також враховано суму, яку платять приватні технологічні компанії за різні рівні стажу. Наприклад, інженер L5 в OpenAI може заробляти понад $900 тисяч на рік.

Як ІТ-ринок адаптується та знаходить точки росту у 2023 році читайте в матеріалі ProIT.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.