ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Google Podcasts закривається: як перейти з Google Podcasts на YouTube Music

author avatar ProIT NEWS

Google Podcasts було запущено у 2018 році. Однак вже у квітні цього року компанія Google припинить роботу продукту.

Менеджер із продуктів Google Стів МакЛендон припускає, що саме простота застосунку призвела до його занепаду, хоча на початку це була одна з його переваг. YouTube Music стане новим домом Google для прослуховування подкастів, повідомляє Wired.

Як перейти з Google Podcasts на YouTube Music

Команда МакЛендона запустила інструмент, щоб допомогти користувачам Google Podcasts перенести свої підписки на шоу в YouTube Music. Наразі ця функція призначена лише для користувачів у Сполучених Штатах, але МакЛендон каже, що з часом компанія планує запровадити її на міжнародному рівні. Варто зазначити, що користувачі повинні завершити цю міграцію, перш ніж Google зробить дані недоступними в липні.

Для початку відкрийте програму на пристрої Android або iOS і перейдіть на вкладку «Головна». Після оголошення про закриття програми Podcasts Google почав відображати сповіщення у верхній частині головного екрана програми, яке пропонує швидке посилання для експорту ваших підписок. Знайдіть це сповіщення вгорі та виберіть «Експортувати підписки». У вебпереглядачі ця сама опція має з’явитися на вкладці «Огляд шоу».

Якщо ви хочете переключити все на YouTube Music, виберіть кнопку «Експорт», після чого автоматично відкриється програма YouTube Music і підтвердить, який обліковий запис ви хочете використати для завершення змін. Після того, як ви натиснете кнопку «Перенести як…» , YouTube Music ще раз перевірить, чи хочете ви додати RSS-канали для всіх ваших подкастів у свою бібліотеку.

Якщо ви користувалися YouTube Music, то знаєте, що потрібна преміальна підписка для того, щоб слухати музику, коли екран телефону заблоковано. На щастя, це не стосується подкастів. Ви можете транслювати або відтворювати завантажені шоу, коли екран заблоковано, навіть якщо у вас немає підписки.

Альтернативні варіанти прослуховування подкастів

Розчаровані цією зміною та шукаєте іншу криміналістична програму для подкастів? Для власників iPhone застосунок Overcast є хорошим варіантом, який як і Google Podcasts є простим продуктом. Pocket Casts – ще одна добре розроблена програма, яка може відповідати вашим уподобанням і доступна як на пристроях Android, так і на пристроях Apple.

На щастя, якщо ви вирішите відмовитися від YouTube Music і захочете повністю залишити екосистему подкастів Google, то все одно можете залишити свої підписки. Виконайте дії, описані вище. Коли ви перейдете до опції експорту YouTube Music, знайдіть другорядну опцію з позначкою «Експортувати для іншої програми» й натисніть «Завантажити». Цей процес збереже файл OPML на вашому пристрої.

Раніше ми повідомляли, що Google припиняє роботу окремого застосунку Google Pay у Сполучених Штатах Америки. Перерахувати залишок на банківські рахунки користувачі мають до 4 червня.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.