ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Google Pay припиняє роботу в США, користувачі мають перевести кошти до червня

author avatar ProIT NEWS

Google припиняє роботу окремого застосунку Google Pay у Сполучених Штатах Америки. Перерахувати залишок на банківські рахунки користувачі мають до 4 червня, повідомляє Bleeping Computer.

Google Pay – це захищений мобільний гаманець, який дозволяє користувачам надсилати гроші компаніям або друзям, робити онлайн-покупки, оплачувати рахунки й отримувати винагороди, які перетворюються на повернення готівки або знижки.

Програма має понад мільярд завантажень у Google Play. Нею користуються люди у 180 країнах на різних платформах (Android, Windows, macOS, iOS, ChromeOS).

Компанія Google оголосила, що зміна стосується лише американської версії застосунку Google Pay. Послуга залишатиметься доступною з усіма звичайними функціями, зокрема пошуком угод і отриманням грошових винагород, до 4 червня 2024 року.

Функції, які зникнуть після видалення застосунку, включають P2P-платежі, пошук пропозицій та угод, а також управління балансом на платформі. Додаток залишиться доступним на інших ринках, таких як Індія та Сінгапур.

Користувачі, яким не вдалося переказати кошти із застосунку до моменту його припинення, все ще можуть зробити це через вебсайт Google Pay.

Google рекомендує користувачам із США перейти на застосунок Wallet, який, за словами представників компанії, використовується в США у п’ять разів частіше, ніж Pay.

Зазначається, що Google Pay був значною мірою замінений на Google Wallet ще у 2022 році. Google Wallet може обробляти більше, ніж просто платежі. Орім кредитних і дебетових карток, він зберігає проїзні на транспорт, державні посвідчення, водійські права, віртуальні ключі від автомобілів тощо.

Google Wallet зосереджується не тільки на платежах, але включає ширший спектр функцій цифрового гаманця, і Google вважає, що він краще відповідає потребам населення США.

Нагадаємо, нещодавно компанія Google призупинила генерацію зображень людей у Gemini через скарги користувачів.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.