ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Google тимчасово відмовився від генерування зображень людей у Gemini

author avatar ProIT NEWS

Компанія Google призупинила генерацію зображень людей у Gemini через скарги користувачів. Про це компанія повідомила на своїй сторінці в Х. Усе через те, що користувачі почали ділитися згенерованими ШІ-світлинами, на яких зображені історичні постаті із неточною расовою приналежністю.

Наприклад, на своїй сторінці в Х інженер та співзасновник компанії Glean Дебарг’я Дас показав, як Gemini згенерував американських, британських і німецьких жінок переважно темношкірими.

Інші користувачі також ділилися світлинами, де штучний інтелект показав темношкірого Папу Римського або ж вікінгів з азійською зовнішністю.

Після низки скарг у Google відреагували та написали, що працюють над усуненням таких проблем. Тому призупиняють генерацію зображень людей у Gemini, поки не випустять покращену версію. Коли ж це буде – поки не відомо.

«Ми працюємо над тим, щоб негайно покращити такі зображення. Генерація образів у Gemini дійсно приваблює широке коло людей. І це загалом добре, тому що люди в усьому світі використовують це. Але тут ми не вгадали», – написала компанія.

Нагадаємо, що у грудні 2023 року технологічний гігант Google запустив модель штучного інтелекту Gemini, яка стала основою чат-бота Bard, кинувши таким чином виклик конкурентам, включно з ChatGPT від OpenAI. Після цього, як повідомляв ProIT, чат-бот Bard перейменували в Gemini та випустили для Android окремий застосунок.

Раніше ProIT також повідомляв, що Samsung видаляє Google Assistant зі своїх Smart TV.

Крім того, ми писали, що чат-бот Ernie AI від Baidu з’явиться у нових смартфонах Samsung Galaxy S24.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.