ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Samsung видаляє Google Assistant зі своїх Smart TV

author avatar ProIT NEWS

У лютому 2024 року з Google Assistant буде видалено 17 функцій. Але це ще не все – Samsung фактично видаляє Google Assistant з усіх своїх смарттелевізорів. Ця безпрецедентна зміна відбудеться 1 березня, повідомляє HowToGeek.

У статті підтримки Samsung пояснює, що зміна в політиці Google призвела до знецінення підтримки Асистента. Про яку зміну політики йдеться невідомо. Також у компанії кажуть, що Bixby та Alexa все ще підтримуються на її телевізорах.

«Через зміни в політиці Google Google Assistant більше не буде доступний на телевізорах Samsung з 1 березня 2024 року», – повідомила компанія Samsung.

Натяки на цю зміну почали з’являтися минулого року. Кожен телевізор Samsung, випущений у 2021 і 2022 роках, містив Google Assistant, але в лінійці 2023 року його не було. У жовтні 2023 року кілька людей, які придбали смарттелевізор Samsung моделі 2021 і 2022 років, повідомили, що функція Assistant відсутня.

За останній рік із Google Assistant було видалено десятки функцій. Ще 17 функцій зникнуть пізніше цього місяця. Як повідомляє The Verge, у січні з команди Google Assistant було виключено кілька сотень співробітників. Це не випадковість.

Але Google Assistant, ймовірно, не помре. Замість цього він буде об’єднаний із Bard – новим розмовним ШІ, розробленим Google. Розмовний ШІ значно перевищив мовні можливості Google Assistant, тому вже деякий час очікується повне оновлення Assistant.

Нещодавно ми дізналися, що Google готується змінити назву Bard на Gemini – ніколи не було кращої можливості для оновлення Assistant на основі штучного інтелекту.

У будь-якому випадку власники телевізорів Samsung, які покладаються на Google Assistant, не дуже задоволені.

Раніше ProIT повідомляв, що Galaxy AI недовго буде безкоштовним. Вже відомо, коли ви почнете за це платити.

Також ми писали, що чат-бот Ernie AI від Baidu з’явиться у нових смартфонах Samsung Galaxy S24.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.