ProIT: медіа для профі в IT
3 хв.

Microsoft запускає план Pro для Copilot

author avatar ProIT NEWS

Copilot Pro – новий споживчий план Microsoft, ціна якого становить $20 за користувача на місяць, надає клієнтам доступ до функцій Copilot GenAI у Word, Excel (у попередній версії, наразі лише англійською), PowerPoint, Outlook і OneNote на ПК, Mac та iPad, якщо вони мають план Microsoft 365 Personal або Family. Про це повідомляє Tech Crunch.

Copilot Pro не постачається у комплекті з передплатою Microsoft 365. Як і корпоративна пропозиція Copilot (Copilot для Microsoft 365), це надбудова преміум-класу, завдяки чому загальна вартість передплати на Microsoft 365 найнижчого рівня становить $27 на місяць ($6,99 на місяць для Microsoft 365 Personal плюс $20 за Copilot Pro).

Можливості Microsoft 365, які поєднуються з Copilot Pro, такі ж, якими вже деякий час користуються корпоративні клієнти.

У Word і OneNote Copilot пише, редагує, узагальнює та створює текст.

В Excel і PowerPoint – перетворює команди природної мови на розроблені презентації та візуалізацію даних. А в Outlook Copilot допомагає створювати чернетки відповідей електронної пошти.

Крім оновлень Microsoft 365, передплатники Copilot Pro отримують 100 «підсилень» на день у Designer (раніше Bing Image Creator) – інструменті Microsoft для створення зображень на основі ШІ, щоб пришвидшити процес генерації зображень, а також покращити якість генерації та параметри альбомного форматування. І вони мають пріоритетний доступ до найновіших моделей GenAI, що лежать в основі Copilot, у тому числі GPT-4 Turbo від OpenAI, який за твердженням Microsoft, має кращу продуктивність у години пік.

У майбутньому передплатники Copilot Pro зможуть перемикатися між моделями залежно від своїх уподобань і за потреби використовувати Copilot GPT Builder від Microsoft, щоб створювати помічників, адаптованих до певних тем із наборів підказок.

Copilot GPT Builder дещо нагадує нещодавно випущений OpenAI GPT Builder для створення власних чат-ботів на основі моделей OpenAI GenAI. Але можна припустити, що Copilot GPT Builder матиме інтеграцію з сервісами й застосунками Microsoft.

Другий пілот для бізнесу

Оскільки Microsoft випускає преміальний Copilot для споживачів, це також розширює доступність послуги для бізнесу.

Тепер Copilot загальнодоступний для організацій, які підписалися на Microsoft 365 Business Premium, Microsoft 365 Business Standard, Microsoft 365 E3 й E5 або Office 365 E3 та Office E5. Раніше для Copilot для Microsoft 365 потрібно було придбати мінімум 300 користувачів і була потрібна ліцензія Microsoft 365, але обидві ці вимоги скасовано.

Варто звернути увагу на кілька відмінностей між Copilot для Microsoft 365 і Copilot Pro, головною з яких є Copilot у Teams. Клієнти Enterprise Copilot отримують Copilot у Teams, який може створювати порядок денний зустрічей.

Microsoft Copilot
Порівняння різних планів Copilot

Клієнти Copilot для Microsoft 365 також можуть отримати доступ до розширених параметрів налаштування через Copilot Studio – розширену версію Copilot GPT Builder. Представлена ​​в листопаді Copilot Studio дає змогу користувачам створювати власні чат-боти та плагіни, а також проводити точне налаштування за допомогою даних першої сторони компанії.

Нові безкоштовні функції

Безкоштовний мобільний застосунок для Copilot – із доступом до GPT-4, DALL-E 3 для створення зображень і можливістю використання зображень на телефоні під час спілкування в чаті з Copilot, а також синхронізацією історії чатів між мобільним пристроєм, ПК і Інтернетом тепер доступний для Android та iOS.

У Microsoft кажуть, що додають Copilot до мобільної програми Microsoft 365 для Android та iOS для користувачів з обліковим записом Microsoft. Інтеграція мобільного застосунку Microsoft 365 Copilot, яка запланована на запуск найближчого місяця, дасть змогу користувачам експортувати вміст, створений за допомогою Copilot, у документ Word або PDF.

Microsoft також розширює кількість мов, які підтримує Copilot. У першій половині 2024 року в Copilot зʼявиться арабська, чеська, датська, голландська, фінська, іврит, угорська, корейська, норвезька, польська, португальська, російська, шведська, тайська, турецька й українська мови.

Раніше ми повідомляли, що на багатьох клавіатурах вперше за 30 років зʼявиться нова клавіша Copilot.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.