ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Google запускає новий онлайн-курс «Machine Learning Bootcamp» для девелоперів

author avatar ProIT NEWS

Google запускає в Україні новий безкоштовний онлайн-курс «Machine Learning Bootcamp». Це частина глобальної ініціативи для допомоги українським розробникам, які зможуть отримати теоретичні та практичні знання із ML (machine learning – машинного навчання) для полегшення пошуку роботи. Google Україна реалізує цю програму за підтримки Coursera, Міністерства цифрової трансформації України та національного проєкту Дія.Освіта.

Курс «Machine Learning Bootcamp» триватиме 2 місяці – з 6 липня до 6 вересня 2023 року.

Під час курсу учасники навчаться застосовувати навички машинного навчання за допомогою TensorFlow – одного з найбільш популярних із доступних сьогодні фреймворків глибинного навчання (deep learning) з відкритим кодом. Після завершення навчання учасники зможуть здобути професійний сертифікат DeepLearning.AI TensorFlow Developer, аби підтвердити свої знання роботодавцю та покращити резюме.

Курс розрахований на спеціалістів, які цікавляться ML, знають Python та володіють англійською мовою на середньому рівні чи вище (навчання відбуватиметься переважно англійською).

У межах програми на платформі Coursera надається безкоштовний доступ до TensorFlow Developer Professional Certificate строком 2 місяці.

Кількість місць обмежена: буде відібрано 2000 осіб. Подробиці можна дізнатися на сайті програми.

Щоб подати заявку, необхідно зареєструватися на сайті програми до 3 липня 2023 року включно. Після реєстрації учасники отримають доступ до платформи з необхідною інформацією про лекції, воркшопи, консультації тощо.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.