ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Google завжди стежив за користувачами, навіть у режимі анонімного перегляду

author avatar ProIT NEWS

Компанія Google видалить дані вебперегляду, зібрані у користувачів Chrome, які вважали, що їхні дані не збираються під час використання режиму анонімного перегляду.

Як повідомляє The Wall Street Journal, цей крок є частиною мирової угоди зі споживачами, які подали на Google до суду у 2020 році. Тоді з’ясувалося, що використання режиму анонімного перегляду не завадило Google збирати величезні обсяги даних про історію вебперегляду користувачів.

Деталі врегулювання колективного позову були подані до федерального суду в понеділок. Згідно з ними, тепер Google знищить мільярди точок даних під час перегляду в режимі анонімного перегляду та оновить інформацію про те, що збирає в режимі приватного перегляду.

Також угода дозволить користувачам відключати сторонні файли cookie в налаштуваннях інкогніто.

Мирова угода не включає жодних платежів окремим користувачам, але люди все одно зможуть висувати індивідуальні фінансові претензії Google в майбутньому.

«Суд надав сертифікацію класу для судової заборони, яка вимагається в позові, але не затвердив клас позивачів щодо фінансових збитків. Це означає, що постраждалі користувачі повинні будуть індивідуально подавати позови проти Google. У четвер до суду штату Каліфорнія було подано позов від імені 50 осіб про порушення конфіденційності», – повідомляє Wall Street Journal.

Читайте також на ProIT: Що таке кросбраузерне тестування і як його виконати? Покроковий гайд для QA-початківців.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.