ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Google звільняє ще сотні співробітників відділу продажів реклами. Їх замінить ШІ?

author avatar ProIT NEWS

Reuters повідомляє, що Google звільнить сотні працівників зі свого відділу продажів реклами. За даними Business Insider, основні звільнення відбудуться у команді Large Customer Sales (LCS), яка обслуговує найбільших рекламних клієнтів.

Минулого тижня компанія Google вже оголошувала про скорочення кількох сотень співробітників у своїх підрозділах Pixel, Nest і Fitbit і в основній інженерній команді Google і Google Assistant.

За словами представників компанії, відділ клієнтських рішень Google, який обслуговує клієнтів середнього рівня, стане основною командою для подальшого зростання.

За даними Ars Technica, генеративна рекламна система Google – це частина продукту під назвою Performance Max, який працює шляхом автономного реміксування й налаштування ваших оголошень, використовуючи рейтинг кліків як систему миттєвого відгуку. По суті, людську роботу зі створення артресурсів, текстів чи макету штучний інтелект може робити за секунди.

Аmazon теж оголосив про звільнення кількох сотень працівників своїх потокових і студійних підрозділів Prime Video та MGM Studios, а також 500 співробітників відеостримінгової платформи Twitch.

Минулого місяця Google представив свою модель ШІ Gemini. Компанія планує ліцензувати Gemini для користувачів через Google Cloud для використання у програмах, а також забезпечить використання програм Google AI для споживачів, таких як чат-бот Bard і Search Generative Experience.

Раніше ми повідомляли, що Alphabet, материнська компанія Google, звільняє сотні співробітників зі своєї команди рекрутингу. Через жорстку конкуренцією з боку Microsoft, AWS, IBM та Oracle у сфері генеративного ШІ Alphabet прагне обміняти нетехнічні посади на інженерних і технічних спеціалістів.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.