ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Intel реструктуризує виробничий бізнес, щоб досягти виручки у розмірі $20 млрд

author avatar ProIT NEWS

Корпорація Intel оголосила, що її виробничий бізнес буде працювати як окрема одиниця і почне приносити прибуток, але не навела чіткого графіка початку масштабування. Це призвело до падіння акцій компанії-виробника чипів приблизно на 5%, повідомляє Reuters.

Ключовий елемент плану змін в Intel – корпорація буде пропонувати свої послуги з виробництва іншим компаніям, включно зі своїми конкурентами.

Внутрішні бізнес-підрозділи Intel тепер матимуть відносини «замовник-постачальник» з виробничим бізнесом, заявив головний фінансовий директор Девід Зінснер під час інвестиційного дзвінка.

На основі такої моделі наступного року Intel стане другою за розмірами фабрикою з виручкою від виробництва понад $20 млрд, прогнозує Зінснер.

Однак ці прогнози для Intel виглядають дрібними порівняно з продажами компанії Taiwan Semiconductor Manufacturing Co (2330.TW). Очікується, що вони наблизяться до $85 млрд у 2024 році, зазначив аналітик компанії Summit Insights Group Кіннгай Чан.

«Презентація по суті дає розуміння інвесторам, що поточне виробництво є неповноцінним і може залишатися таким протягом певного проміжку часу», – додав Чан.
Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.