ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

iPhone 15 Pro. Чому оновлення моделі не вражають

author avatar ProIT NEWS

Чутки про оновлення більшості моделей iPhone 15 виявляються не такими захоплюючими, як хотілося б, повідомляє у своєму огляді Tom’s Guide.

Попередньо повідомлялося, що моделі iPhone 15 Pro можуть мати титанову раму та більш заокруглені краї, але останні рендери натякають на те, що Apple продовжить використовувати плоскі краї, які можна побачити на iPhone 14 Pro Max.

Твердотільні кнопки, які рекламувалися як спосіб зробити iPhone наступного покоління Pro більш міцним і використовувати більш просунуту тактильну функцію, тепер зняті — припускають, що вони стануть частиною iPhone 16.

Схоже, що підключення USB-C буде доступне для всіх моделей iPhone 15. Але враховуючи, що це мало відбутися багато років тому, це більше модернізація, ніж інноваційне доповнення, пише Tom’s Guide.

Єдине оновлення iPhone 15 Pro Max, яке виглядає захоплююче - перископічна камера для iPhone 15 Pro Max. Така камера могла б значно покращити діапазон оптичного масштабування наступного висококласного iPhone. Стандартний iPhone 15 може привернути увагу, враховуючи, що він отримає Dynamic Island.

Але є суттєвий нюанс: ціна на iPhone 15 Pro Max може зрости на 200 доларів, тобто вартість стартуватиме з 1399 доларів і досягне 1799 доларів. Як відмічає видання, це занадто дорого в умовах конкуренції з Android, особливо коли інші оновлення iPhone видаються такими помірними.

Порівняно з iPhone 15 Pro Max, міцнішим та надійнішим видається iPhone 13 Pro, стверджує видання.

«Якщо я хочу інноваційних смартфонів, мені доведеться відмовитися від Apple і звернути свій погляд на такі моделі, як Samsung Galaxy Z Fold 5 і Google Pixel Fold. Здається, що команда Купертіно зосереджує свої інноваційні зусилля на гарнітурі Apple Vision Pro AR/VR. Чесно кажучи, якщо Apple зможе зробити це і зробити «змішану реальність» мейнстрімом, я проковтну відсутність захопливих розробок в iPhone», — робить висновок Tom’s Guide.
Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.