ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Juno переносить YouTube на Apple Vision Pro, оскільки Google цього не зробить

author avatar ProIT NEWS

Розробник Крістіан Селіг, відомий як Apollo for Reddit, створив те, чого не зробить Google, – спеціальний застосунок YouTube для Apple Vision Pro, повідомляє Mac Rumors.


Застосунок під назвою Juno for YouTube дає змогу власникам Vision Pro переглядати платформу YouTube у чітко вдосконаленому інтерфейсі visionOS, не вдаючись до тьмяної альтернативи, якою є відвідування вебсайту YouTube у Safari.

Відеопрогравач містить вбудовані елементи керування для взаємодії з відео. Зокрема, функцію змінення розміру для створення домашнього кінотеатру, зміну положення, затемнення кімнати навколо відео тощо.

Крім того, є підтримка визначення співвідношення сторін і кнопки для збільшення або зменшення швидкості відтворення, перемикання субтитрів та обміну відео.

Для використання Juno не потрібен обліковий запис YouTube. Він не пропускатиме автоматично рекламу, але передплатники YouTube Premium отримають переваги, які супроводжують цей рівень через застосунок.

Селіг попереджає, що перші користувачі програми можуть зіткнутися з деякими помилками, оскільки розробка та взаємодія відбувалися в симуляторі Vision Pro.


Раніше цього місяця YouTube заявив, що не розробляє програму YouTube Vision Pro і не дозволить програмі YouTube iPad працювати на пристрої. Netflix і Spotify сказали те ж саме. Натомість Netflix і Spotify будуть доступні через Safari, подібно до YouTube.

Juno для YouTube коштує $4,99. Застосунок вже доступний в App Store для нових власників Vision Pro.

Читайте також на ProIT: Apple назвала кількість застосунків, які працюватимуть із Vision Pro на момент запуску. Йдеться про понад 600 програм та ігор, оптимізованих для Vision Pro.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.