ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Apple розкриває, скільки програм працюватиме з Vision Pro у перший день

author avatar ProIT NEWS

Компанія Apple нарешті назвала кількість застосунків, які працюватимуть із Vision Pro на момент запуску: понад 600 програм та ігор, оптимізованих для Vision Pro. Про це повідомляє The Verge.

На додаток до сумісних потокових програм, які Apple оприлюднила минулого місяця, компанія повідомляє, що користувачі зможуть отримати доступ до програм від провайдерів кабельного телебачення, таких як Charter, Spectrum, Comcast, Cox, Sling TV і Verizon Fios.

Також є підтримка програми NBA та PGA Tour Vision, яка надає користувачам «відстеження ударів у реальному часі, накладене на 3D-моделі реальних полів для гольфу».

Понад 250 ігор Apple Arcade також працюватимуть на Vision Pro. Наприклад, Lego Builder's Journey, Super Fruit Ninja, Bloons TD 6, Skatrix Pro, What the Golf?, Cut the Rope 3 тощо.

Super Fruit Ninja на Vision Pro.

Також доступний Hold the World, який дає змогу користувачам Vision Pro «відвідати» Музей природної історії в Лондоні з Девідом Аттенборо. А Voyager від ForeFlight надає «просторовий контекст скоординованому характеру управління повітряним рухом».

Vision Pro також дозволить користувачам купувати одяг віртуально за допомогою J.Crew Virtual Closet, тоді як Lowe's Style Studio та Wayfair Decorify дадуть змогу користувачам проєктувати та прикрашати свої будинки в доповненій реальності.

Vision Pro підтримуватиме низку застосунків для підвищення продуктивності. Зокрема, службу обміну файлами Box, програму для мозкового штурму MindNode і програмне забезпечення для керування завданнями та проектами OmniFocus і OmniPlan.

Користувачі також можуть спробувати JigSpace, який, за словами фахівців Apple, «поєднує 3D-контент, аудіо, відео й текст в інтерактивних покрокових просторових презентаціях» на Vision Pro. Інші сумісні програми, орієнтовані на роботу, включають Webex, Zoom, Microsoft Teams, Slack, Notion і Todoist.

Незважаючи на список застосунків, які надходять разом із Vision Pro на момент запуску, у ньому не вистачає Netflix і YouTube. Обидві служби заявили, що не планують створювати програми, оптимізовані для Vision Pro.

Читайте також на ProIT: Apple Vision Pro: 6 обмежень і помилка zero-day.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.