ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Відомий мобільний оператор США Mint Mobile розкрив витік даних клієнтів

author avatar ProIT NEWS

Американський мобільний оператор Mint Mobile розкрив порушення даних, яке призвело до витоку особистої інформації клієнтів (включно з даними, які можуть бути використані для виконання SIM-адреси Sim Swap). Про це повідомляє Bleeping Computer.

Mint – це мобільний оператор віртуальної мережі (MVNO), яким із 2019 року володіє відомий голлівудський актор Раян Рейнольдс. Mint Mobile використовує набір національного оператора T-Mobile, але при цьому пропонує досить низькі ціни на тарифи для ринку США. T-Mobile запропонував сплатити $1,3 мільярда за придбання компанії.

22 грудня за допомогою електронних листів під назвою «Важлива інформація щодо вашого облікового запису» клієнтів компанії почали повідомляти, що вони зазнали інциденту щодо безпеки, а хакери отримали у своє розпорядження певну інформацію.

«Ми пишемо, щоб повідомити вас про інцидент із безпеки, який вдалося нещодавно визначити. Повідомляємо, що несанкціонований виконавець отримав деякі обмежені типи інформації про клієнтів. Наше розслідування свідчить про те, що зазнала витоку певна інформація, пов’язана з вашим обліковим записом», – йшлося у повідомленні про порушення мобільних даних Mint.

У компанії заявили, що вони вирішили проблему і співпрацюють зі сторонніми експертами із кібербезпеки.

Дані клієнтів, які могли потрапити у розпорядження зловмисників, включають:

  • Ім’я.
  • Номер телефону.
  • Адресу електронної пошти.
  • Серійний номер SIM-карти та номер IMEI (ідентифікатор пристрою, схожий на серійний номер).
  • Короткий опис придбаного плану послуг.

У компанії додали, що паролі захищають сильною криптографічною технологією, тому вони не були вкрадені зловмисниками. Однак в офіційному повідомленні не вказано, чи могли кіберзлочинці отримати доступ до хеш-паролів.

Раніше ProIT повідомляв, що Microsoft знищила банду кіберзлочинців, яка стоїть за створенням 750 мільйонів шахрайських облікових записів.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.