ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Вечір п’ятниці: перелік найкращих VPN для Android у 2024 році

author avatar ProIT NEWS

Віртуальна приватна мережа (VPN) на вашому телефоні Android маскує вашу IP-адресу та шифрує вашу активність у вебпереглядачі.

Незалежно від того, чи часто ви користуєтеся загальнодоступними мережами Wi-Fi, чи вам просто потрібна додаткова конфіденційність від вашого інтернет-провайдера, інвестування у VPN для вашого пристрою Android – це розумний вибір.

Що шукати у VPN для Android у 2024 році та які VPN найкращі, розповідає HowToGeek.

Доступно багато програм VPN для Android, деякі з них можна використовувати й на комп’ютері. Вибір правильної VPN для вашого телефона Android може бути важким, але ось що вам слід врахувати, перш ніж вибрати службу VPN.

Основні причини, чому люди інвестують у VPN, – це конфіденційність і безпека.

Щоб перевірити, чи служба VPN відповідає вашим налаштуванням конфіденційності та безпеки, перевірте її протоколи шифрування й чи має вона певні функції безпеки, як-от вимикач, політика відсутності журналів або захист від витоку DNS.

Якщо ви хочете піти далі, дізнайтеся, у якій країні ви хочете розмістити свою службу VPN. Деякі країни, як-от Панама чи Швейцарія, добре відомі своїми законами про захист конфіденційності, які вимагають вашої згоди перед наданням будь-яких особистих даних.

Ще одна важлива особливість хорошої служби VPN – висока швидкість.

Звичайно, використання служби VPN загалом уповільнює процеси, оскільки ваші дані шифруються та розшифровуються між вашим комп’ютером і віддаленим сервером. Однак швидкий VPN усуває цю проблему та робить уповільнення ледь помітним.

Часто підключення до серверів у різних країнах за допомогою однієї служби VPN забезпечує різну швидкість, тому вибір служби VPN із серверами в кількох країнах є чудовою ідеєю.

Хороша служба VPN для телефона Android матиме простий у використанні інтуїтивно зрозумілий мобільний застосунок. Ознайомтеся з описом служби VPN, яку ви шукаєте, прочитайте останні огляди та перегляньте знімки екрана програми, щоб побачити, наскільки зручним виглядає інтерфейс.

Нарешті, подумайте, скільки ви можете витратити на службу VPN. Більшість безкоштовних VPN, за винятком безкоштовної версії Proton VPN і кількох інших, безкоштовні лише в обмін на продаж ваших зібраних даних або показ великої кількості реклами.

Враховуючи, що більшість VPN коштуватимуть вам лише від $3 до 10 на місяць, варто платити за послугу, яка не реєструватиме ваші дані, зменшуватиме вашу швидкість або забезпечуватиме слабке шифрування і протоколи безпеки.

  • Найкращий VPN для Android: ExpressVPN.
  • Найкращий бюджетний VPN для Android: Surfshark.
  • Найкращий безкоштовний VPN для Android: Proton VPN.
  • Найкращий Android VPN для простої потокової передачі: Private Internet Access.
  • Найкращий VPN для Android для безпеки: NordVPN.

Чи мають телефони Android вбудований VPN?

Так, телефони Android мають вбудований VPN-клієнт для протоколів PTTP, L2TP та IPSec, але користувачам все одно потрібно отримати інформацію від свого адміністратора перед підключенням до віртуальної мережі. Багато платних служб VPN пропонують кращі протоколи безпеки, аніж вбудовані в Android.

Чи потрібен мені VPN для мого телефона Android?

Якщо ви часто користуєтеся загальнодоступною мережею Wi-Fi, інвестування у службу VPN для вашого телефона Android – справді розумна ідея.

Навіть якщо ви використовуєте лише домашню мережу Wi-Fi, VPN все одно є чудовою інвестицією для повної конфіденційності та безпеки від вашого інтернет-провайдера й інших.

Чи можу я використовувати ту саму службу VPN для свого ПК і телефона Android?

Безсумнівно, ви можете використовувати ту саму службу VPN для свого ПК і телефона Android. Хоча багато служб VPN пропонують кросплатформну одночасну підтримку кількох пристроїв, а деякі ні.

Перед покупкою вам потрібно буде перевірити, які пристрої та системи охоплюватиме послуга VPN.

Читайте також на ProIT: 5 найкращих VPN для перегляду Netflix, де б ви не були.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!‌‌

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.