ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Лайфхаки: як виконати апаратне скидання Chromebook

author avatar ProIT NEWS

Маєте проблеми із Chromebook і плануєте повне скидання? Не впевнені щодо його доцільності чи правильних кроків для його виконання?

How To Geek пояснює основи апаратного скидання, коли його доцільно виконувати і як це зробити правильно.

Що означає апаратне скидання Chromebook?

На відміну від скидання до заводських налаштувань, повне скидання налаштувань Chromebook не стирає програми, натомість він виключно скидає налаштування обладнання. Цей процес дає новий старт апаратному забезпеченню Chromebook і вирішує проблеми з такими компонентами, як клавіатура, сенсорна панель, камера тощо.

Але коли саме час виконати повне скидання? Щоразу, коли ви стикаєтеся з проблемою апаратного забезпечення Chromebook, спробуйте виправити загальні й окремі проблеми. Якщо ці кроки з усунення несправностей не допомагають, апаратне скидання може вирішити проблему.

Однак апаратне скидання може видалити деякі файли в папці завантажень Chromebook. Тому рекомендовано створити резервну копію цих файлів, перш ніж продовжити.

Як виконати апаратне скидання на Chromebook

Виконання апаратного скидання порівняно просте, але залежить від моделі Chromebook. Для більшості Chromebook потрібно вимкнути пристрій за допомогою кнопки живлення, натиснути й утримувати кнопку оновлення, коли пристрій вимкнено, а потім натиснути кнопку живлення. Ви повинні продовжувати утримувати кнопку оновлення, доки Chromebook повністю не перезавантажиться.

Крім того, можна виконати повне скидання, натиснувши та утримуючи кнопки «Back», «Refresh» та «Power» принаймні 10 секунд. На планшеті натисніть і утримуйте кнопки збільшення гучності та живлення принаймні 10 секунд, а потім відпустіть їх.

Альтернативні способи апаратного скидання деяких Chromebook

Хоча метод, згаданий вище, застосовується до повного скидання більшості комп’ютерів Chromebook, деякі моделі можуть потребувати іншого підходу. Можливо, вам знадобиться натиснути призначену кнопку апаратного скидання, від’єднати та знову під’єднати адаптер живлення або вийняти й знову вставити акумулятор Chromebook.

Давайте розглянемо кілька альтернативних способів скинути налаштування деяких моделей Chromebook.

Acer AC700 і Cr-48

Щоб повністю скинути налаштування Chromebook Acer AC700 і Cr-48, вимкніть пристрій, вийміть акумулятор, дайте йому постояти кілька хвилин, а потім вставте акумулятор назад у відсік. Після цього увімкніть Chromebook, натиснувши кнопку живлення, як зазвичай.

Lenovo Thinkpad X131e

Скидання налаштувань Lenovo Thinkpad X131e відбувається дещо по-іншому. Під’єднайте Chromebook до адаптера живлення (якщо його ще не під’єднано) і вимкніть його. Потім від’єднайте адаптер живлення від пристрою. Вийміть акумулятор із відсіку, а потім знову вставте його. Знову підключіть адаптер живлення та нарешті увімкніть Chromebook.

Samsung Series 5 і Series 5 550

Щоб скинути налаштування Chromebook Samsung Series 5 (або Series 5 550), вимкніть пристрій і від’єднайте адаптер живлення, якщо він підключений. Переверніть Chromebook догори дном і знайдіть отвір угорі для Chromebook Samsung Series 5 або внизу задньої сторони для Samsung Series 5 550.

Потім вставте скріпку або подібний гострий предмет в отвір. Утримуючи скріпку натиснутою, знову підключіть адаптер живлення та увімкніть Chromebook.

Якщо вам не вдається виконати апаратне скидання на Chromebook за допомогою основного методу і ваш пристрій не підпадає під конкретні описані випадки, відвідайте вебсайт виробника та перегляньте технічну документацію.

Читайте також на ProIT: як оновити SSD меншого розміру до більшого.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.