ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Lenovo анонсувала перший ноутбук із процесором Intel Core Ultra

author avatar ProIT NEWS

Не дочекавшись офіційного анонсу процесорів Meteor Lake, який відбудеться 14 грудня, компанія Lenovo анонсувала в Китаї компактний ультрабук Xiaoxin Pro AI Ultrabook 2024 на базі майбутніх чипів Intel. Дата початку продажів нової системи невідома, але в Intel кажуть, що нові процесори Core Ultra (Meteor Lake) будуть випущені вже 15 грудня. Про це повідомляє Tech News Space.

Lenovo Xiaoxin Pro AI Ultrabook 2024 стане одним із перших ноутбуків із новітніми процесорами Intel Core Ultra. Очікується, що новинка оснащена 16-дюймовим екраном, повнорозмірною клавіатурою і збільшеним тачпадом.

Також відомо, що у продажу будуть доступні три основні конфігурації цього ноутбука: з процесорами Intel Core Ultra 5, Core Ultra 7 і Core Ultra 9. На жаль, Lenovo не надає більш докладної інформації щодо цих чипів.

Невідома й вартість ультрабука Xiaoxin Pro AI Ultrabook 2024. Попередні витоки свідчать про те, що ноутбуки з процесорами Core Ultra 5 коштуватимуть приблизно від $1100, а ноутбуки з процесорами Core Ultra 7 – орієнтовно від $1400.

Однією з ключових особливостей процесорів Meteor Lake є співпроцесор NPU (Neural Processing Unit), оптимізований для алгоритмів штучного інтелекту. Звідси й «ШІ» у назві Xiaoxin Pro AI Ultrabook 2024.

Раніше ми повідомляли, що Lenovo подала позов проти компаній ASUSTek Computer та ASUS Computer International, вимагаючи відшкодування збитків і припинення продажів ноутбуків серії Zenbook та інших продуктів, які, ймовірно, порушують патентні права Lenovo.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!‌‌‌‌

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.