ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Нові периферійні сервери ThinkEdge: Lenovo інвестує $1 млрд у штучний інтелект

author avatar ProIT NEWS

Lenovo планує інвестувати $1 млрд у штучний інтелект (ШІ) протягом наступних трьох років з метою розширити свої можливості як у сфері обробки даних у центрах, так і на периферії мережі. Про це повідомляє NetworkWorld.

Компанія представила два нових периферійних сервери: ThinkEdge SE360 V2 для розумних додатків штучного інтелекту та ThinkEdge SE350 V2 для гібридних хмарних рішень.

ThinkEdge SE360 V2 – периферійний сервер, розроблений для забезпечення обчислювальної продуктивності додатків ШІ, таких як комп’ютерне бачення, голосовий ШІ та генеративний ШІ.

ThinkEdge SE360 V2 побудований на основі процесорів Intel і Nvidia з підтримкою програмної платформи Nvidia AI Enterprise та платформи Qualcomm Cloud AI 100 для обробки інтенсивних робочих навантажень. Він має компактний розмір і міцний форм-фактор, розроблений для роботи у віддалених та складних умовах.

Другий новий сервер Lenovo – це ThinkEdge SE350 V2, розроблений для розгортання гібридної хмари та сучасного HCI (Hyper-Converged Infrastructure). Цей сервер має велику ємність у поєднанні з процесором Intel Xeon D. Він зосереджений на консолідації робочих навантажень, резервному копіюванні даних, співпраці та доставці контенту.

Компанія представила і нові сервери для високопродуктивної обробки штучного інтелекту. Це ThinkSystem SR675 V3 – платформа для прискореного обчислення, розроблена для роботи зі штучним інтелектом з кількома конфігураціями графічних процесорів Nvidia, включаючи чотири- та восьмиядерні процесори GPU Nvidia, у корпусі 3U.

Також Lenovo працює над сертифікацією свого наявного апаратного забезпечення для роботи зі штучним інтелектом та співпрацює з різними партнерами для створення готових рішень.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.