ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Loft Labs розробляє інструмент для створення середовищ розробки на базі відкритого коду

author avatar ProIT NEWS

Компанія Loft Labs опублікувала проєкт відкритого програмного забезпечення DevPod, який дає змогу командам DevOps створювати середовища розробки програмно на будь-якому публічному хмарному середовищі або власній IT-інфраструктурі. Про це повідомляє Devops.com.

DevPod також підтримує автоматичне переведення середовищ у режим очікування для зниження витрат і спрощує перехід між хмарними та локальними середовищами.

Лукас Гентеле, генеральний директор Loft Labs, сказав, що DevPod пропонує альтернативу хмарним підходам, таким як Codespaces від GitHub, які прив’язують організації до певної платформи для створення додатків.

Компанія Loft Labs створила DevPod для оптимізації розробки платформи віртуалізації для кластерів Kubernetes. Тепер компанія надає DevPod у вигляді відкритого програмного забезпечення, яким може скористатися будь-яка команда DevOps для керування середовищами розробки у вигляді коду.

Це також спрощує розробникам плавне перемикання між хмарним і локальним середовищами за потреби, що дає змогу організаціям зменшити залежність від середовищ хмарних обчислень для написання коду.

У той час, коли організації як ніколи залежать від програмного забезпечення, набагато більше уваги приділяється продуктивності розробників. Історично зосереджувалися на метриках дослідження й оцінки DevOps (DORA), які більше акцентували увагу на частоті розгортання та середньому часі відновлення, ніж на продуктивності розробників.

Останнім часом були розроблені показники, які, серед іншого, відстежують, скільки часу розробники витрачають фактично на кодування, а не на підтримку свого середовища розробки програмного забезпечення.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.