ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

MacBook Apple M5 зі складаним дисплеєм очікується у 2026 році

author avatar ProIT NEWS

Після звіту аналітика Мінґ-Чі Куо про вихід MacBook зі складаним дисплеєм, який, за чутками, планується на 2026 рік, аналітик Росс Янг написав власний звіт. Про це повідомляє 9to5 mac.com.

У дописі на X Янг розповів, що Apple вирішила використовувати трохи менший розмір дисплея, аніж планувалося спочатку. Тепер очікується, що складаний дисплей MacBook матиме 18,76 дюйма, що менше, ніж в оригінальної моделі (20,25 дюйма).

Розмір екрана для MacBook з усіма дисплеями

У доповіді Мінґ-Чі Куо зазначив, що компанія розглядає можливість переходу від свого початкового плану приблизно 20-дюймового дисплея до меншої 18,8-дюймової версії.

Росс Янг, професійний досвід якого пов’язаний із дисплеями, підтвердив, що футуристичний повноекранний MacBook матиме 18,76-дюймовий дисплей або 18,8 дюйма в округленому вигляді.

Згідно з попереднім звітом Куо, це дасть новому MacBook загальний корпус, який буде більше схожий на 13-дюймовий MacBook Air, тоді як більший 20-дюймовий дисплей міг би наблизити його до 15-дюймової моделі.

«Apple працює із LG Display, щоб зробити складаний екран максимально без складок», – зазначив Куо.

Повідомляється, що пристрій буде оснащено процесором Apple M5. У виробництво він може надійти вже наприкінці наступного року.

9to5Mac's Take

macOS необхідно буде отримати сенсорну підтримку до запуску цього продукту. Apple також повинна буде забезпечити переконливу заміну фізичної клавіатури й трекпада, перш ніж віддані користувачі Mac захопляться таким преміальним продуктом.

Складаний MacBook – не єдиний складаний пристрій, над яким, за чутками, працює Apple. У лютому звіт The Information показав, що компанія все ще працює над принаймні двома складаними прототипами iPhone, які закриваються горизонтально.

За словами Марка Гурмана, Apple також розробляє складаний iPad. Найімовірніше, що роботи поки перебувають на ранніх стадіях.

До того ж компанія зосереджена на усуненні будь-яких видимих ​​складок на дисплеї iPad, що складається. Це те, що Samsung досі намагається вдосконалити.

Раніше ми повідомляли, що Apple планує випустити складаний ноутбук у 2025 році, а складаний iPhone – у 2026-му.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.