ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Магнітні кабелі стали хітом на CES 2024

author avatar ProIT NEWS

На CES 2024 цього року всі були в захваті від можливостей ШІ, роботів і яскравих окулярів змішаної реальності, але Apple Insider побачили натовпи відвідувачів на виставковому майданчику, де були представлені нові магнітні кабелі.

Оновлені кабелі – це не новітні технології, але вони необхідні кожному. Компанія Supercalla випустила перші версії з видимими зовнішніми магнітами кілька років тому і з того часу постійно їх вдосконалює.

На виставці CES 2024 були представлені нові версії та новий дизайн від Scosche, Rolling Square й інших менш відомих брендів.

Магнітний кабель Rolling Square

Ці нові кабелі USB-C мають м’яке більш міцне нейлонове плетіння навколо зовнішньої сторони, яке приховує магнітну магію всередині.

Оригінальний магнітний кабель Supercalla

Кабелі Supercalla мають магніти, розташовані з різними інтервалами по всій довжині кабелю. Однак є один мінус, а саме – швидкість. Наразі більшість кабелів має потужність лише 60 Вт.

Магнітний кабель Scosche Strikeline Cobra

У Scosche та Rolling Square запевнили Apple Insider, що це лише початок, і дуже скоро вони випустять версії на 100 Вт.

Scosche Strikeline Cobra буде випущено цієї весни в чорному та білому кольорах у версіях 3 фути (91.44 см) та 6 футів (182.88 см). Rolling Square вийде на ринок зі схожими кабелями. Ціни на обидві лінії поки не оприлюднені.

Читайте також на ProIT: Face control для котів, бінокль від Swarovski, дитячий візочок з ШІ та дзеркало для психічного здоровʼя: найдивніші технології на CES 2024.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.