ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Meta оновлює політику RTO: працівники втратять роботу, якщо не з’являтимуться в офісі хоча б тричі на тиждень

author avatar ProIT NEWS

Meta повідомила співробітникам свої вказівки щодо політики RTO (return-to-office), оголошеної у червні. Керівництво контролюватиме їхню присутність в офісі принаймні 3 дні на тиждень. Працівники можуть втратити роботу, якщо не виконають цієї вимоги, повідомляє Business Insider.

Лорі Голер, керівник відділу кадрів Meta, уточнила в дописі на внутрішньому форумі компанії Workplace, що співробітники, які вже отримали дозвіл на повністю віддалену роботу, не зобов’язані виконувати це доручення.

Менеджери Meta відповідатимуть за щомісячне консультування працівників, щоб переконатися, що вони дотримуються політики RTO. Працівники можуть бути притягнуті до дисциплінарної відповідальності або навіть втратити роботу, якщо вони неодноразово не будуть виконувати ці вимоги.

Менеджери щомісяця переглядатимуть інформацію про бейджі й інструменти статусу і зв’яжуться з тими, хто не відповідає вимогам.

Meta вперше повідомила співробітників про свої зусилля щодо RTO у червні, зазначивши, що, починаючи з Дня праці, люди, які були найняті для роботи в офісі, повинні повернутися принаймні на частину тижня.

Внутрішнє оголошення було зроблено після того, як генеральний директор Марк Цукерберг почав публічно вихваляти переваги роботи в офісі.

У березневому меморандумі, де Цукерберг оголосив про звільнення 10 тисяч співробітників Meta, стверджується, що «інженери на початку своєї кар’єри в середньому працюють краще, коли вони працюють особисто з товаришами по команді принаймні 3 дні на тиждень».

Згідно з новою політикою, більшість нових співробітників, за винятком тих, кого наймають на рідкісні повністю віддалені посади, повинні будуть працювати в офісі. Через 18 місяців і за наявності позитивних відгуків про роботу працівники можуть подати заявку на повну віддаленість.

Повна віддаленість означає, що Meta не підтримуватиме місце на робочому столі для таких працівників, які не повинні приходити в офіс «більш ніж 4 дні кожні 2 місяці».

Раніше ProIT повідомляв, що Цукерберг планує боротися з наслідками масштабних скорочень у Meta за допомогою ШІ.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.