ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Microsoft припиняє оновлення Edge через помилки памʼяті

author avatar ProIT NEWS

Корпорація Microsoft скасувала оновлення Microsoft Edge 122.0.2365.63 після того, як користувачі повідомили про помилку «Недостатньо пам’яті» під час перегляду вебсторінок або доступу до налаштувань браузера. Про це повідомляє Bleeping Computer.

Цього тижня Microsoft випустила Edge 122.0.2365.63, і вже незабаром користувачі почали повідомляти про те, що браузер неодноразово аварійно завершував роботу через помилки пам’яті. Під час перегляду вебсторінок користувачі отримували повідомлення про помилку «Ця сторінка має проблему» або «Недостатньо пам’яті, щоб відкрити цю сторінку» з кодом помилки «Не вистачає пам’яті».

«Я щойно оновив до 122.0.2365.63 (офіційна збірка, 64-розрядна) і раптом нічого не завантажується. Я отримую дві помилки «На цій сторінці виникла проблема» та «Недостатньо пам’яті, щоб відкрити цю сторінку» на будь-якій сторінці, включно зі сторінкою нової вкладки та налаштуваннями. У когось ще є така проблема?» – йдеться у публікації одного з користувачів на Reddit.
Помилка Microsoft Edge of Memory
Помилка Microsoft Edge of Memory. Джерело: Reddit

Пізніше було встановлено, що проблема виникла з Enhanced Web Protection, коли користувачі налаштували для неї суворий захист. Цією функцією можна керувати, перейшовши в розділ «Налаштування» > «Конфіденційність, пошук і служби» та прокрутивши вниз до «Підвищення безпеки в Інтернеті» в розділі «Безпека».

Після зниження параметра до «Основного або повного вимкнення» функції «Підвищення безпеки в Інтернеті» помилку буде виправлено і користувачі зможуть нормально переглядати вебсторінки.

Однак деякі з постраждалих користувачів не можуть отримати доступ до сторінки налаштувань, щоб вимкнути цю функцію, оскільки натомість отримують повідомлення про помилку «Недостатньо пам’яті».

Microsoft скасувала оновлення Edge 122.0.2365.63. Остання версія тепер 122.0.2365.59.

У цьому випуску вказана помилка з’являється не вперше. Користувачі Microsoft Edge Canary вже повідомляли про проблему в останніх збірках. Тоді Microsoft виправила помилку в Canary 124.0.2434.0.

Раніше ми повідомляли, що патч Microsoft за січень 2024 року виправляє 49 вразливостей і 12 помилок RCE.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.