ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Motorola повертає дерев’яний телефон із новою серією Edge

author avatar ProIT NEWS

Компанія Motorola представляє три нові телефони серії Edge, відроджуючи класичний дизайн, який вона вперше представила 10 років тому, – дерев’яну задню панель. Про це повідомляє The Verge.

Motorola Edge 50 Ultra – це пристрій із найвищими характеристиками з цієї трійки. Він єдиний із варіантом задньої панелі зі справжнього дерева, хоча веганська шкіра із персиковим пушком теж виглядає надзвичайно красиво.

Найближчими тижнями Motorola спочатку випустить телефони за межами США, але заявляє, що має намір цього року розширити сімейство Edge у Північній Америці.

У Motorola Edge 50 Ultra використовується новий чипсет Snapdragon 8S Gen 3, який трохи поступається порівняно з 8 Gen 3. Є 6,7-дюймовий OLED-дисплей із частотою оновлення до 144 Гц, який пройшов перевірку Pantone.

У компанії кажуть, що це позначення стосується дисплея та камери й що кожен пристрій, перевірений Pantone, відповідає критеріям оцінки та класифікації Pantone шляхом автентичної імітації повного діапазону реальних кольорів Pantone.

Ultra має рейтинг IP68, щоб витримувати повне занурення у воду, і підтримує бездротову зарядку. Це дві речі, які справді потрібні флагманському телефону 2024 року.

Він має 50-мегапіксельну стабілізовану основну камеру та 64-мегапіксельний телеоб’єктив (обидві з оптичною стабілізацією), а також 50-мегапіксельну ультрашироку камеру, яка виконує функції макрозйомки.

Motorola Edge 50 Pro знаходиться трохи нижче Ultra і використовує чипсет середнього класу Snapdragon 7 Gen 3, а Edge 50 Fusion завершує тріо 6 Gen 1. Обидва ці пристрої мають рейтинг IP68, але лише 50 Pro має бездротовий зв’язок.

Вибравши Pro, ви отримаєте додаткову камеру: 10-мегапіксельну стабілізовану трикратну телефотокамеру. Motorola рекламує використання штучного інтелекту на всіх трьох телефонах, включаючи Magic Editor від Google у фотографіях, хоча лише перші 10 збережених редагувань безкоштовні без підписки Google One.

Типовим кроком Motorola є випуск пристроїв Edge у США після їхнього міжнародного дебюту під загальними брендами Edge та Edge Plus. Нині компанія продає два пристрої Edge у своєму онлайн-магазині. Якщо вона планує розширити свої пропозиції в США, то ми зможемо побачити там всі три з них.

Edge 50 Fusion поставляється в яскраво-рожевому веганському замшевому кольорі, начебто готовому для T-Mobile, а Edge 50 Pro – у чорному та лавандовому варіантах із веганської шкіри.

Motorola Edge 50 Ultra коштуватиме від €999, Edge 50 Pro – від €699, а Edge 50 Fusion – від €399. Вони продаватимуться в деяких країнах Європи, Азії, Латинської Америки та Океанії. Наразі невідомо, чи будуть вони доступні в Україні.

Раніше ProIT повідомляв про те, що Motorola представила концептуальний смартфон, який можна носити на руці.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.