ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Motorola представила концептуальний смартфон, який можна носити на руці

author avatar ProIT NEWS

Компанія Motorola, яка належить китайському технологічному гіганту Lenovo, під час виставки MWC 2024 у Барселоні продемонструвала гнучкий смартфон, повідомляє CNBC.

Це концептуальний продукт, тому він може ніколи не отримати масового виробництва, але Motorola прагне продемонструвати прогрес технології відображення, щоб виділитися на ринку смартфонів.

Під час презентації представник Motorola показав, як телефон можна згинати різними способами, щоб обернути його навколо зап’ястя. Коли телефон знаходиться на зап’ясті, спосіб відображення інформації змінюється. Наприклад, програми відображаються у верхній частині екрана.

Компанія стверджує, що телефон розпізнає контекст, тому адаптується залежно від того, як він був зігнутий.

Механізм, який дозволяє телефону згинатися, представник Motorola назвав схожим на те, як працює людський хребет.

«Концепція адаптивного дисплея» Motorola була представлена ​​на Всесвітньому мобільному конгресі в Барселоні.  Смартфон можна згинати різними способами. 

Компанія не оприлюднила жодних специфікацій або подробиць про сам пристрій, окрім простої демонстрації на стенді.

Повністю гнучкі екрани телефонів існують вже деякий час, але проблемою залишається акумулятор. Motorola обійшла цю проблему за допомогою кількох тонких батарей, розташованих горизонтально на задній частині адаптивного дисплея, які діють як опорні точки, завдяки чому пристрій і отримує свою гнучкість.

Lenovo і Motorola часто демонструють концептуальні моделі пристроїв. Так, під час MWC компанія Lenovo показала ноутбук із прозорим екраном. Минулого року Motorola рекламувала смартфон зі згорнутим екраном.

Раніше ми повідомляли, що на MWC 2024 у Барселоні Samsung представила розумну каблучку Galaxy Ring.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.