ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Lenovo може представити прозорий ноутбук на MWC вже цього місяця

author avatar ProIT NEWS

Нове зображення прозорого ноутбука Lenovo, яке просочилося в пресу, показує два концептуальні ноутбуки на столі, причому один із пристроїв видно через прозорий екран іншого, повідомляє The Verge.

Прозорі екрани – не зовсім нова технологія. Вони з’являлися в концептуальних пристроях понад 10 років тому, і Samsung навіть продемонструвала концепт прозорого ноутбука на виставці CES 2010. І тільки через 14 років здається, що компанії готові фактично комерціалізувати цю технологію.

Так, вже є потяги, обладнані прозорими OLED-дисплеями в Китаї та Японії. На CES цього року LG анонсувала прозорий телевізор Signature T, який, за словами представників компанії, надійде в продаж уже цього року.

Окрім прозорого екрана, зображення концептуального ноутбука Lenovo, які зʼявилися в пресі, свідчать про те, що він матиме повністю плоску сенсорну клавіатуру.

Крім того, на зображенні, яке в мережі X опублікував блогер Еван Бласс, поруч з одним із пристроїв видно стилус, тож можна припустити, що користувачі зможуть малювати на його дисплеї. Шпалери ж на ноутбуці вказують на те, що ми дивимося на машину з Windows 11.

Варто зазначити, що якщо Lenovo все-таки вирішить показати концепцію ноутбука на Mobile World Congress у Барселоні, то немає гарантії, що пристрій дійсно побачить комерційний випуск.

Минулого року на великій технічній виставці компанія показала рухомий ноутбук, який дозволяв користувачам натиснути кнопку і побачити звичайний 12,7-дюймовий горизонтальний дисплей 4:3, який висувається вгору, перетворюючись на 15,3-дюймовий портретний екран 8:9. Але відтоді не було жодних розмов про комерційний випуск ноутбука. Цікаво, чи цій новій концепції прозорого ноутбука судилося піти тим же шляхом.

Раніше ми повідомляли, що Lenovo представила в Китаї компактний ультрабук Xiaoxin Pro AI Ultrabook 2024 на базі майбутніх чипів Intel.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.