ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Компактний режим Microsoft тепер доступний у програмі Xbox для ПК

author avatar ProIT NEWS

Став доступний новий «компактний режим» Microsoft, який полегшує використання програми Xbox на портативних ігрових ПК. Компанія тестувала компактний режим, але завдяки оновленню застосунку Xbox для ПК тепер ви можете спробувати його самостійно, згідно з повідомленням у блозі Xbox Wire.

Компактний режим тепер є частиною останнього оновлення для пристроїв Windows і допоможе зробити ваші ігри більш інтуїтивно зрозумілими на невеликих екранах.

Велика зміна для компактного режиму полягає в тому, що бічна панель згортається в піктограми. Це означає, що бічна панель займає менше нерухомого простору.

Новий режим повинен добре працювати з такими пристроями, як ROG Ally від Asus і Legion Go від Lenovo. У Microsoft кажуть, що співпрацюють з Asus та «іншими виробниками», щоб «переконатися, що режим Compact увімкнено за замовчуванням на ваших портативних пристроях».

«Компактний режим тепер доступний як частина останнього оновлення на всіх пристроях Windows, включно з кишеньковими пристроями, такими як ASUS ROG Ally і Lenovo Legion Go! Компактний режим це нова функція, яка покращує ваш ігровий досвід, надаючи більш інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача на невеликих екранах. У компактному режимі бічна панель згортається у значки, надаючи вам більше місця для перегляду вмісту. Щоб скористатися цією функцією, натисніть на свій профіль у верхньому лівому куті програми й увімкніть перемикач «Компактний режим», – повідомляється у блозі Microsoft.

Застосунок Xbox для ПК також тепер показуватиме непрочитані сповіщення, коли ви дивитеся на спадне меню сповіщень. Також серед оновлень є «Інструмент відновлення ігрових служб», який допоможе вам вирішити проблеми.

Є й кілька інших покращень для консолей Xbox. Зокрема, ви тепер можете вибрати певні розкладки для японських клавіатур на консолі.

Раніше ProIT повідомляв, що Microsoft більше не випускатиме Azure Kinect Developer Kit.

Також ми писали, що Google Play Games для ПК отримує підтримку 4K і деяких ігрових контролерів для консолей.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.