ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Google Play Games для ПК отримує підтримку 4K і деяких ігрових контролерів для консолей

author avatar ProIT NEWS

Google додає деякі нові функції до бета-версії Google Play Games на персональному комп’ютері, що дає змогу грати в ігри Android на ПК. Додана підтримка роздільної здатності екрана 4K на «підтримуваних моніторах» і для популярних ігрових консолей.

Компанія Google детально описала оновлення у дописі в блозі від Арджуна Даяла, директора з продуктів Google Play Games.

Завдяки новій підтримці 4K ви можете вибрати роздільну здатність екрана під час гри.

«Просто натисніть Shift + Tab у будь-якій грі, щоб вибрати з меню підтримувану роздільну здатність», – каже Деял.

Ігрові контролери, які зараз підтримуються, – це контролер Xbox Series X/S, контролер Xbox One, контролер DualSense від Sony для PS5 і контролер DualShock для PS4.

Як зазначає The Verge, Google не єдина компанія, яка полегшує використання інших контролерів на своїй платформі. Так, Apple додала підтримку iOS для контролерів DualSense і Xbox Series X з iOS 14.5, а Valve розгорнула підтримку DualSense у Steam у 2020 році.

Допис у блозі Деяла також містить кілька інших оновлень. Фахівець каже, що в каталозі ігор Google Play доступно понад 3000 ігор, включно з новими доповненнями Clash of Clans і Clash Royale. Google також додає рядок пошуку в розділ «Усі ігри» Google Play Games на ПК, щоб полегшити пошук певної гри.

Компанія повільно розширює бета-версію Google Play Games для ПК. Спочатку її запустили в трьох країнах у січні 2022 року, потім – відкриту бета-версію у США та кількох інших країнах у листопаді 2022 року, а в Європі та Новій Зеландії – у травні.

Раніше ми повідомляли, що Google покращує проактивний захист пристроїв Android від зловмисного ПЗ за допомогою сканування в реальному часі на рівні коду.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.