ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Microsoft стає суворішою щодо спаму в Outlook

author avatar ProIT NEWS

Найбільшою проблемою електронної пошти останні кілька десятиліть був спам. Заходячи в папку зі спамом, ви можете побачити всілякі електронні листи – від набридливого маркетингу до зловмисників, які намагаються обманом змусити вас передати особисті дані чи гроші.

Хоча спам-фільтри і відсіюють більшість із цих матеріалів за вас, деякі з них можуть пройти крізь фільтри. Тепер Outlook розгортає ще більше засобів захисту від спаму, повідомляє Microsoft.

Корпорація оголосила про серію вдосконалень в Outlook, спрямованих на боротьбу зі спамом, спробами фішингу та небажаними електронними листами.

Ключове вдосконалення полягає в тому, що адреси електронної пошти відправника відображаються безпосередньо у списку папок небажаних повідомлень. Завдяки цьому користувачі можуть швидко оцінювати легітимність, не відкриваючи потенційно шкідливі повідомлення.

Це допоможе у випадках, коли, наприклад, відправник шкідливого електронного листа намагається замаскувати його під надісланий від фінансової установи чи компанії. Переглянувши справжню адресу електронної пошти, ви зможете швидко її відхилити. Зрештою, навіщо вашому банку надсилати вам електронний лист з адреси Gmail?

До того ж тепер перед натисканням посилань у небажаних листах з’являються попередження із додатковим рівнем захисту.

Також ви можете одночасно звітувати, блокувати або скасовувати підписку на відправників, коли позначаєте повідомлення як небажане чи фішингове, запобігаючи подальшому небажаному спілкуванню. Це спрощує процес порівняно із попередніми версіями Outlook, де одне позначення повідомлення не гарантувало блокування чи скасування підписки.

Щоб допомогти керувати великими обсягами електронної пошти, Outlook тепер пропонує пропозиції щодо скасування підписки, що дозволяє користувачам легко відмовитися від небажаних підписок і «розчистити» свою папку «Вхідні».

Крім того, попередження про неперевіреного відправника на панелі читання та у списку повідомлень сповіщають користувачів про потенційних фейкових відправників, даючи їм змогу завчасно видаляти підозрілі повідомлення.

Ці вдосконалення безпеки поступово розгортаються на платформах Outlook, включно з вебверсіями, Windows, Mac, iOS та Android.

Враховуючи, що це важливі функції безпеки, Microsoft, ймовірно, намагатиметься розгорнути їх для всіх якомога швидше, але може минути кілька днів або тижнів, перш ніж ці нові функції стануть доступними для всіх.

Читайте також на ProIT: Microsoft виправляє проблеми з клієнтами Outlook, які не синхронізуються через Exchange ActiveSync.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.