ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Microsoft анонсувала випуск Office 2024 без підписки

author avatar ProIT NEWS

Корпорація Microsoft оголосила про випуск нового офісного пакету Office LTSC 2024, який буде доступний для придбання за одноразову плату, а не за щомісячну. Нова версія існуватиме паралельно з Microsoft 365.

Office Long-Term Servicing Channel (LTSC) в першу чергу призначений для організацій з особливими вимогами до програмного забезпечення.

Це стосується комп’ютерів із тривалим терміном експлуатації, що не підключаються до інтернету (наприклад, обладнання на виробництві) або спеціалізованих систем, як-от медичне обладнання, де потрібна стабільність програмного забезпечення.

Як повідомляє компанія, нова версія Office LTSC включає покращення в Outlook (створення зустрічей і пошук), Excel (динамічні діаграми та масиви) і загальну оптимізацію продуктивності, безпеки й доступності.

Водночас Office LTSC 2024 не міститиме застосунок Publisher (який буде виведено з експлуатації) та програму Microsoft Teams, але його можна буде завантажити окремо.

Новий Office працюватиме на macOS, Windows 10 та 11 і матиме 32- та 64-бітні версії.

Попередня версія для комерційних клієнтів буде доступна у квітні 2024 року. Загальнодоступною для всіх користувачів вона стане пізніше цього року.

Раніше ProIT повідомляв, що Microsoft Azure, вслід за AMD, скасовує комісію за перенесення даних до іншої хмари.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.