ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Microsoft випускає першу збірку Windows Server 2025 для попереднього перегляду

author avatar ProIT NEWS

Корпорація Microsoft випустила Windows Server Insider Preview 26040 – першу збірку Windows Server 2025 для адміністраторів, які беруть участь у її програмі Windows Insider, повідомляє Bleeping Computer.

Ця збірка є першою, запропонованою для наступної попередньої версії Windows Server Long-Term Servicing Channel (LTSC), яка включає параметри встановлення Desktop Experience і Server Core для версій Datacenter і Standard, Annual Channel для Container Host та Azure Edition (для віртуальної машини).

«Після зимових канікул ми відновили програму Windows Server Insider. Є нова збірка, нові функції та нарешті офіційний бренд – Windows Server 2025»,сказав головний менеджер програми Microsoft Нед Пайл.

Windows Server 2025 представляє гарячі виправлення, Active Directory наступного покоління та альтернативні порти SMB через QUIC, які дають змогу адміністраторам Windows переключатися з використання стандартного порту SMB через QUIC UDP/443 на порт, який вони вибирають.

Microsoft запровадив підтримку альтернативних портів для малого та середнього бізнесу з випуском попередньої версії Windows 11 Insider Build 25992 для каналу Canary у листопаді.

У той час компанія заявила, що SMB-клієнт може підключатися до SMB-сервера через TCP, QUIC або RDMA, використовуючи мережеві порти, відмінні від встановленого за замовчуванням.

Зміни у роботі Windows Server і робочому столі

Microsoft також оголосила про запуск версії для інсайдерів Windows Server, що дає змогу адміністраторам автоматично встановлювати нові збірки Insider через Windows Update замість того, щоб розгортати їх вручну.

«Відтепер ми плануємо публікувати кожну нову збірку у службі Windows Update, відомій як flighting, одночасно з публікацією знайомого ISO для нашої інсайдерської спільноти Windows Server. Ви самі вибираєте: оновити програму налаштування, як і раніше, або ж використовувати Windows Update для цього», – йдеться у повідомленні.

Також корпорація розширить інсайдерську версію Windows Server за допомогою додаткових каналів інсайдерської програми, як і у Windows 11.

Windows Server із Desktop Experience також отримає той самий досвід «Електронної пошти та облікових записів», що й Windows 11, розширене покриття для пристроїв Bluetooth і службу Wi-Fi Wireless LAN, увімкнену за замовчуванням для сценаріїв Edge.

Зареєстровані інсайдери можуть перейти безпосередньо на сторінку завантаження Windows Server Insider Preview, щоб завантажити ISO та VHDX для цієї попередньої версії Windows Server 2025.

Якщо ви ще не зареєструвалися як інсайдер, то додаткову інформацію можна знайти на порталі Windows Insider for Business.

Раніше ми повідомляли, що Microsoft припинив свою програму Windows Insider MVP.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.