ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Netflix додасть до свого списку ігор трилогію GTA вже у грудні

author avatar ProIT NEWS

За кілька тижнів стримінгова платформа Netflix додасть Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition до свого списку ігор, що постійно розширюється, повідомляє The Verge.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition (яке для спрощення ми будемо називати GTA Trilogy) є оновленим ремастером GTA III, GTA: Vice City і GTA: San Andreas.

Гравці вже сьогодні можуть попередньо зареєструватися на ігри на iOS і Google Play. Трилогія буде доступна як у мобільному застосунку Netflix, так і пропонуватиметься окремо передплатникам Netflix в App Store і Google Play.

На Netflix уже представлені деякі відомі ігри, зокрема Kentucky Route Zero, Before Your Eyes, Oxenfree, Immortality, Spiritfarer і Dead Cells. Наступного року на платформі також з’являться Katana Zero, Death’s Door і Hades. Це не найбільша колекція ігор.

До того ж, багато з цих ігор пропонуються виключно на мобільних пристроях через підписку на Netflix.

Останні звіти свідчать про те, що в ігри Netflix не грає значна частина користувачів, а сама платформа ніколи не оприлюднювала жодної інформації про те, хто у що грає та які ігри найпопулярніші. Але схоже, що Netflix досягає успіху, пропонуючи комерційно успішні назви з відомими іменами, які відповідають різноманітним смакам.

GTA Trilogy, колекція ігор з однієї із найпопулярніших франшиз в історії відеоігор, здається ще одним чудовим надходженням для Netflix.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition буде доступна для передплатників Netflix на iOS та Android і через мобільний застосунок Netflix вже 14 грудня.

Раніше ProIT повідомляв, що платформа Netflix зробила деякі відеоігри доступними для відтворення на телевізорах і комп’ютерах. Це ще один крок, щоб стати потужним гравцем в індустрії відеоігор.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.