ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Netflix незабаром відключить Apple TV 2-го та 3-го поколінь

author avatar ProIT NEWS

Сервіс Netflix оголосив, що припиняє підтримку деяких старих поколінь Apple TV. В електронному листі, надісланому підписникам цього тижня, Netflix повідомив, що 31 липня припиняє підтримку для Apple TV 2-го покоління та Apple TV 3-го покоління, повідомляє 9to5 mac.com.

В електронному листі, як повідомляє один із користувачів Reddit, Netflix пише, що вносить цю зміну, щоб забезпечити найкращий перегляд.

«Ви отримали цей електронний лист, оскільки раніше користувалися Apple TV 2-го покоління та/або Apple TV 3-го покоління із Netflix. На жаль, ми припиняємо підтримку для цих пристроїв 31 липня 2024 року. Ми знаємо, що це може бути неприємно, але робимо це, щоб забезпечити вам найкраще враження від перегляду Netflix», – йдеться у повідомленні.

Apple TV 2-го покоління було випущено у 2010 році з підтримкою роздільної здатності 720p. У 2012 році з’явився Apple TV 3-го покоління, який додав підтримку відтворення 1080p.

Обидві ці моделі були випущені до появи tvOS і tvOS App Store й натомість поставлялися із набором попередньо встановлених програм.

Якщо у вас є Apple TV HD (випущений у 2015 році) або новіший, ця зміна не вплине на вас і ви продовжите дивитися Netflix у звичайному режимі.

Протягом останніх років низка служб припинила підтримку старішого покоління моделей Apple TV. Зокрема YouTube, CBS All Access, Crunchyroll та MLB At Bat.

Тим часом iOS 16 також припинила підтримку AirPlay на старих моделях Apple TV через проблеми з DRM.

Раніше ми повідомляли, що Microsoft більше не буде єдиним рекламним партнером Netflix, оскільки стримінгова платформа почне співпрацювати з такими компаніями, як Google Display & Video 360 і The Trade Desk, пізніше цього літа.

Також Netflix планує перенести рекламні технології на власний рахунок.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.