ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Незабаром з’явиться новий iPad Air: ось п’ять речей, яких варто очікувати

author avatar ProIT NEWS

На додаток до нової лінійки iPad Pro, цього року вийде також новий iPad Air. Фактично, це може бути найбільше оновлення лінійки iPad Air, оскільки Apple вперше планує випуск моделі з великим екраном, повідомляє 9to5 mac.com.

Чого слід очікувати від нової лінійки iPad Air

Новий форм-фактор

У 2020 році Apple переробила iPad Air, отримавши 10,9-дюймовий дисплей і дизайн із плоскими краями, подібний до iPad Pro. Цьогоріч компанія планує розширити дизайн до нового форм-фактора.

Згідно з багатьма повідомленнями ЗМІ, цього року Apple представить нову 12,9-дюймову модель iPad Air. Це стане першим випадком, коли iPad Air буде доступний у двох розмірах дисплея, як і лінійка iPad Pro.

Опція mini-LED display

12,9-дюймовий iPad Air фактично використовуватиме екран mini-LED замість LCD. Це та сама технологія дисплея, яка зараз використовується в 12,9-дюймовому iPad Pro. Тим часом 10,9-дюймовий iPad Air збереже ті ж LCD-панелі, що й модель поточного покоління.

Переваги mini-LED:

  • вищий коефіцієнт контрастності;
  • більша яскравість;
  • більш глибокий чорний;
  • енергоефективність.

Це відрізнятиме 12,9-дюймовий iPad Air від 10,9-дюймової моделі. Також цього року 12,9-дюймовий iPad Pro відмовиться від mini-LED і перейде на OLED.

Дизайн камери

Нові моделі iPad Air матимуть перероблений виступ камери. Зараз iPad Air має один круглий виріз для камери на задній панелі.

Ймовірно, новий виступ камери матиме вертикально орієнтований дизайн, що нагадує дизайн камери iPhone X. Камера і спалах розміщені в одному виступі камери, що збільшує його розмір. Наразі iPad Air не має спалаху камери.

Поки немає жодної інформації про те, чому Apple планує внести цю зміну, окрім додавання спалаху камери. Це може означати, що компанія має інші нові функції камери, які вимагають нового дизайну.

Немає нової клавіатури Magic Keyboard для iPad Air

Для iPad Air не запланована нова Magic Keyboard з алюмінієвим дизайном. Нова Magic Keyboard стане ексклюзивом для лінійки iPad Pro.

Лінійка iPad Air, включаючи 10,9-дюймову та 12,9-дюймову моделі, працюватиме з поточною клавіатурою Magic Keyboard. По суті, в такий спосіб Apple дає користувачам ще одну причину вибрати дорожчий iPad Pro.

Фронтальна камера

Очікується, що Apple вперше перемістить фронтальну камеру FaceTime із верхньої панелі, що відповідає змінам дизайну, внесеним в iPad 10 у 2022 році.

Це означає, що коли iPad Air перебуває в ландшафтному режимі або використовується із Magic Keyboard, то передня камера буде вирівняна у верхній частині пристрою.

Очікується, що нові моделі iPad Air будуть випущені найближчим часом вже у травні. На додаток до цих змін новий iPad Air також матиме покращену продуктивність, ймовірно, у вигляді чипа M2 або M3.

Читайте також на ProIT лайфхаки, як ділитися паролями або ключами доступу зі свого iPhone, iPad або Mac.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.