ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Фахівці NIX розробили онлайн-сервіс для вибору ІТ-спеціальностей

author avatar ProIT NEWS

ITs WAY – це онлайн-сервіс від ІТ-команди NIX. З його допомогою можна дізнатися про напрями в технологічній галузі, обрати професію та університет для подальшого навчання.

Для старшокласників та абітурієнтів, які хочуть розвиватись в ІТ, доступні такі можливості:

  • Профорієнтаційний тест – допоможе визначити, яка ІТ-професія найбільше підходить вступнику. Результат також покаже перелік університетів, у яких можна опанувати цю спеціальність.
  • Мапа ІТ-професій – знайомить із популярними напрямами, які можна почати опановувати під час навчання в університеті. Це QA, проєктний менеджмент, Data-інжиніринг, UI/UX-дизайн та інші.
  • Калькулятор НМТ (ЗНО) – дає змогу визначити ймовірність зарахування на бюджет до університетів Харкова та Полтави. Для цього вступник вказує бали НМТ або ЗНО й за наявності додає сертифікат про закінчення підготовчих курсів на базі ЗВО.

На платформі є можливість завантажити гайд із порадами абітурієнтам, як написати мотиваційний лист. Такий документ є обов’язковим для вступу на бюджет і контракт до кожного університету.

Олексій Рубель, Group Lead напряму технічного навчання в Корпоративному центрі навчання NIX, зауважив:

«ITs WAY не просто дає повну інформацію про ІТ-професії та місця, де їх можна опанувати. Сервіс враховує індивідуальні фактори школяра, як-от навички, інтереси, бали НМТ. Усе це дозволяє користувачам краще зрозуміти себе і свідомо обрати майбутню спеціальність».


Дізнатися більше про ITs WAY і скористатися сервісом можна за посиланням.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.