ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Одруження, збори FPV та соло-походи Карпатами: що планують айтівці на 2024 рік

author avatar ProIT NEWS

Напередодні новорічних свят одна з найбільших IT-компаній України GlobalLogic провела опитування серед фахівців про їхні наміри та цілі на 2024 рік. У дослідженні взяли участь понад 1000 спеціалістів.

Результати дослідження показали, що після початку повномасштабного вторгнення майже третина спеціалістів GlobalLogic перестали будувати довгострокові плани. Чверть фахівців обмежуються плануванням не більш ніж на місяць вперед і лише 14% зберегли звичку формувати детальні та довгострокові плани.

«У часи невизначеності складно планувати майбутнє. Проте дослідження стверджують, що планувати речі, на які ми можемо впливати, – надзвичайно корисно. Це надає відчуття контролю та покращує ментальну рівновагу», – зазначили у GlobalLogic.

Пріоритети українських айтівців

Фахівці зазначили, що насамперед у новому році дбатимуть про родину та добробут близьких людей. На другому місці – особистий і професійний розвиток: навчання, ментальне здоров’я, кар’єрні здобутки.

Крім того, значна кількість респондентів відзначила важливість волонтерства, а також фізичного розвитку і спортивних досягнень.

Особисті наміри на 2024 рік

Наміри на прийдешній рік серед айтівців не менш різноманітні. Зокрема, більше третини респондентів планують вивчити нову мову програмування.

Серед інших намірів: збір FPV-дронів, соло-походи в гори, опанування музичного інструменту, прихисток тварини з притулку, ремонт у квартирі, завершення магістратури, повернення до рідного міста, створення родини, донейти у понад 100 тисяч гривень для ЗСУ.

До слова, від початку повномасштабного вторгнення лише завдяки внутрішньому телеграм-каналу фахівцям GlobalLogic вдалося зібрати більш ніж 54 мільйони гривень на користь Збройних Сил.

Як виглядає планування айтівців

На питання «З чим асоціюється ваша дорожня карта на 2024 рік?» 30% опитаних вказали на закон Мерфі, певно готуючись до непередбачуваних змін.

Асоціація з діаграмою Ганта отримала 24% голосів, що вказує на бажання фахівців структурувати свої плани. А ще для 13% респондентів наступний рік пов’язується із бритвою Оккама, що символізує відсікання зайвого та вибір простих, але ефективних рішень.

GlobalLogic, частина групи Hitachi, – глобальна IT-компанія з головним офісом у Кремнієвій долині. Присутня у 21 країні світу й об’єднує майже 30 тисяч інженерів.

В Україні GlobalLogic входить до трійки найбільших IT-компаній. Понад 6500 українських інженерів компанії створюють цифрові продукти у ключових індустріях: медицина, автомобільна промисловість, телеком, будівництво, медіа, фінанси, напівпровідники й інше.

Раніше ProIT публікував інтерв’ю із Семеном Дукачем, партнером-засновником One Way Ventures, – фонду венчурного капіталу, який підтримує підприємців-іммігрантів: «З інвестицій в Україну я в найбільшому плюсі, бо тут як на війні, так і в бізнесі – не здаються».

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.