ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Паван Давулурі – новий керівник обʼєднаної команди Windows і Surface

author avatar ProIT NEWS

Корпорація Microsoft призначила Павана Давулурі новим керівником Windows і Surface, повідомляє The Verge.

Після несподіваного переходу Паноса Паная в Amazon минулого року Microsoft розділила групи Windows і Surface під керівництвом двох різних лідерів. Давулурі очолив роботу над Surface, а Михайло Парахін – нову команду, зосереджену на Windows.

Тепер напрями Windows і Surface знову об’єднані та будуть підпорядковуватися Давулурі.

The Verge отримав повідомлення для внутрішнього користування, у якому йдеться про ці нововведення.

«Це дасть нам змогу застосувати цілісний підхід до створення чипів, систем, досвіду і пристроїв, які охоплюють клієнтів Windows і хмару ери ШІ», – йдеться у повідомленні.

Давулурі працював у Microsoft понад 23 роки й брав активну участь у роботі компанії з Qualcomm та AMD над створенням спеціальних процесорів Surface.

Михайло Парахін, який очолював команду Windows, тепер підпорядковуватиметься Кевіну Скотту під час перехідного етапу, але його майбутнє у Microsoft виглядає невизначеним. Цілком імовірно, що його нові ролі будуть поза компанією.

Парахін тісно працював над Bing Chat до того, як узяв на себе ширшу відповідальність за розробку Windows і зміни у Microsoft Edge.

Зміни у групі Windows відбулися лише через кілька днів після того, як співзасновник Google DeepMind і колишній генеральний директор Inflection AI Мустафа Сулейман приєднався до Microsoft як генеральний директор нової команди ШІ.

Корпорація також найняла групу співробітників Inflection AI, включно з її співзасновником Кареном Симоняном, який зараз є головним науковим співробітником Microsoft AI. Як результат, більшість співробітників Inflection приєднується до Microsoft AI.

Зараз Сулейман є генеральним директором нової команди Microsoft AI, яка займатиметься розробкою продуктів ШІ, орієнтованих на споживачів, таких як Copilot, Bing та Edge. Він підпорядковується безпосередньо генеральному директору Microsoft Сатьї Наделла.

Чому це має значення?

Surface і Windows поєдналися, як печиво з кремом. Microsoft використала лінійку Surface як демонстрацію змін, внесених компанією щодо нової операційної системи, програм і служб.

Розділення апаратного і програмного забезпечення не є чимось нечуваним, але воно не відповідало уніфікованому цілісному підходу, який зазвичай проповідує корпорація Microsoft. Тепер же все повертається до того, як і було.

Нагадаємо, нещодавно Microsoft випустила Surface Pro 10 і Surface Laptop 6.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.