ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Перший тест Samsung Galaxy S24 Ultra

author avatar ProIT NEWS

Очікується, що Samsung випустить серію Galaxy S24 у січні, а на Geekbench з’явився тест Ultra для ринку США. Пристрій SM-S928U вказано з процесором Snapdragon 8 Gen 3 (кодова назва pineapple), який матиме конфігурацію ЦП 1+3+2+2, повідомляє GSM arena.com.

Основне ядро ​​працює на частоті 3,30 ГГц, що менше, ніж у флагмана Snapdragon попереднього покоління, але решта вражає більше: другий кластер складається з трьох ядер на частоті 3,15 ГГц, третій кластер – із двох блоків на частоті 2,96 ГГц, а інші два ядра працюють на частоті 2,27 ГГц.

Тестований телефон мав відносно скромні 8 ГБ оперативної пам’яті. Також він матиме Android 14, ймовірно, з One UI 6.1.

Результати бенчмарку показали, що оцінка для одного ядра становить 2234, а для кількох блоків – 6807. Зростання порівняно з Galaxy S23 Ultra зі Snapdragon 8 Gen 2 є величезним – 15% і 35% відповідно.

Головний висновок із цього списку такий: Geekbench – це не вихідні результати, а підтвердження того, що Samsung знову планує диверсифікувати набори мікросхем. Платформа Exynos 2400 буде працювати на деяких флагманах Galaxy S24, але вона може бути обмежена S24 і S24+, а Ultra повністю працюватиме з Snapdragon 8 Gen 3.

Читайте також на ProIT: Samsung анонсує телефони S23, планшети Tab S9 і навушники Galaxy.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.