ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Рідкісний iPhone першого покоління можуть продати на аукціоні за $100 тисяч

author avatar ProIT NEWS

Запечатаний на заводі оригінальний iPhone 2007 року випуску на 4 ГБ пам’яті виставлять на аукціон. Очікується, що він буде проданий за $100 тисяч. Про це повідомляє MacRumors.

Хоча інші оригінальні iPhone були розпродані в останні місяці, це перша модель, яка має 4 ГБ пам’яті замість 8 ГБ.

Зауважимо, що iPhone першого покоління був представлений на Macworld у січні 2007 року, у продаж він надійшов 29 червня того ж року.

На аукціонному сайті LCG Auctions зазначено, ‌що спочатку iPhone‌ продавався з обсягом пам’яті від 4 ГБ або 8 ГБ. Однак остання модель мала більший попит серед покупців. З часом це призвело до того, що компанія Apple припинила випуск моделі 4 ГБ на користь моделі з більшою ємністю у 16 ГБ.

Оскільки оригінальний ‌iPhone‌ на 4 ГБ був доступний лише протягом обмеженого періоду часу, це найрідкісніша з моделей ‌iPhone‌ першого покоління.

«З огляду на наші нещодавні рекордні продажі й той факт, що модель з 4 ГБ, ймовірно, у 20 разів рідкісніша, ніж версія з 8 ГБ, ми не здивуємося, якщо вона встановить нову рекордну ціну продажу», – сказав засновник LCG Auctions Марк Монтеро.

Модель на 4 ГБ продавалася за $499, а версія на 8 ГБ коштувала $599.

Лише цього року оригінальний ‌iPhone‌ на 8 ГБ було продано за $63 тисячі (лютий), а другий запечатаний оригінальний ‌iPhone‌ з 8 ГБ пам’яті продали за $54 тисячі (березень).

LCG Auctions також продає оригінальний ‌iPhone‌ на 8 ГБ та оригінальний ‌iPhone‌ на 16 ГБ, обидва запечатані на заводі. Аукціони розпочнуться 30 червня і триватимуть до 16 липня.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.