ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Серія iPhone 15 працюватиме з новим стандартом бездротової зарядки Qi2

author avatar ProIT NEWS

На початку цього року Консорціум бездротової електроживлення (WPC) оприлюднив свій стандарт зарядки Qi2, створений за технологією Apple MagSafe. Лінійка iPhone 15 стане одним із перших смартфонів, які запровадять новий метод бездротової зарядки, повідомляє Engadget.

Іншими словами, незабаром з’являться нові бездротові зарядні пристрої для iPhone 15, фактично вже цього святкового сезону. У WPC стверджують, що такі компанії, як Belkin, Mophie, Anker і Aircharge, вже анонсували продукти Qi2, які повинні бути інтегровані з останніми та найкращими продуктами Apple.

Загалом понад 100 пристроїв наразі проходять тестування з прицілом на випуск у найближчому майбутньому. Це включає нещодавно оголошену лінійку зарядних пристроїв Anker MagGo.

Qi2 замінює оригінальний стандарт заряджання Qi, якому вже понад 13 років. Платформа Qi2 підтримує зарядку потужністю 15 Вт і може похвалитися виявленням сторонніх предметів, а також розширеними функціями безпеки, щоб запобігти пошкодженню пристрою або скороченню терміну служби акумулятора.

Найбільша перевага для Qi2 пов’язана з сумісністю. Це новий стандарт, який має бути прийнятий у всій галузі, тож теоретично ви зможете використовувати один зарядний пристрій Qi2 із широким спектром пристроїв, незалежно від того, де ви живете. Протокол навіть дає змогу заряджати аксесуари незвичайної форми, які зазвичай погано підходять для пласкої зарядної панелі.

Раніше ми повідомляли, що нові бездротові зарядки MagGo від Anker можуть заряджати iPhone, AirPods та Apple Watch одночасно.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!‌‌

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.